Cagan_Reiiss kullanıcısının son içeriği

1. Cagan_Reiiss

Tüm Alımlar Var//BozkurtMC

Ad:çağan Soyad:cengiz Yaş(ben yaşa hicbir türlü önem vermiyorum insan güven kokmalı) :17 Skype(Brknt6767 eklerseniz iyi olur) :caganyenemez tecrübeleriniz:7sw de rehber 21 sw de build 13 sw de mod 11 sw de pluinger we wg bilginiz:Çokk plugin bilginiz:çokk
  2. Cagan_Reiiss

Karovin Game MmoRPG Server Alımları

Ad :Çağan Yaş(önemsiz) :17 skype :caganyenemezBuilder Ad :Çağan Yaş(önemsiz) :17 skype :caganyenemez
  3. Cagan_Reiiss

Server kurdum(portlu) herşeyi yapabilecek builder gerekiyor(server yenidir!)

Adınız:Çağan Soyadınız:Cengiz Yaşınız:17 Minecraftı kaç yıldır oynuyorsunuz:5.5 WG ve WE Hakkında bilgileriniz: (çokmu,azmı)Mukkemmel Skype adresiniz:Caganyenemez
  4. Cagan_Reiiss

L.O.T.S | Yetkililerini Arıyor!

belki o isim kullanılmıodu karde bilmeden konuşme tamammı:D:olgun: adam ol koçummB)B) çalıntının Babasııııııııı
  5. Cagan_Reiiss

L.O.T.S | Yetkililerini Arıyor!

Adım:Çağan Soyadım:Kırteke Yaşım:17 Skype:caganyenemez face: Çağan Cengiz Worl Edit : WE %80 Örnek Komutlar=.//Set .//hcy //wand WG %50 Komutlar Region define,rg,pvp deny ,mob-spawning vb Premium/Crack: Crack Yetkili Olduğum Serverler Gaming builder-------salıra rehber----------LayayGm...
  6. Cagan_Reiiss

Sunucu İçin builder aranıyor

Ben Kendimi Beğeniyorum Builderlikte Kendimi İstersen Skaypeden Ekle Skaype:caganyenmez
  7. Cagan_Reiiss

>>KeepCalmMC<< Alım yapıyor...

Allahım sana çok şükürlet şu lavları üstünü camla kaplıcam
  8. Cagan_Reiiss

Mimar Başvuru Formu: İsim :Çağann Soyisim[ZorunluDeğil] :Cengizz Yaş :17 Neden KeepCalmMC :Güzel Sw Diye Daha önce kaçtane serverde yetkili oldunuz:toplam 28 14 admin 17 mimar 2 rehber Skype:caganyenemez Oyun Nick:maxiTV
  9. Cagan_Reiiss

Mimar Başvuru Formu: İsim :Çağann Soyisim[ZorunluDeğil] :Cengizz Yaş :17 Neden KeepCalmMC :Güzel Sw Diye Daha önce kaçtane serverde yetkili oldunuz:toplam 28 14 admin 17 mimar 2 rehber Skype:caganyenemez Oyun Nick:maxiTV
  10. Cagan_Reiiss

Serverime Usta Pluginerci Aranır

skaype varmı varsa ver bide sw ipini ver benim skaype adım caganyenemez
  11. Cagan_Reiiss

Yardım/Usta Builder Aranıyor

bütün dediğin özellikleri biliom ^_^^_^ olabilirim builder