Caglarcnk3 kullanıcısının son içeriği

1. Caglarcnk3

Yeni Açılacak Serverimize Mimar Aranır Özellikle Build Yeteneği İyi Olanlar Yazsın

BAŞVURUNUZ DEĞERLENDİRİLDİ İLERLEYEN KISIMLAR İÇİN DİSCORDDAN ULAŞIM TALEBİ GÖNDERİLDİ.
  2. Caglarcnk3

Yeni Açılacak Serverimize Mimar Aranır Özellikle Build Yeteneği İyi Olanlar Yazsın

Ayrıca diğer alanlar için daha sonra alımlar açılıcaktır.
  3. Caglarcnk3

Başarılı Ve Tecrübeli İnsan Seçerken Çok Dikkatli Olun! [İçeri]

O zaman discord filan at ulaşalım kardeşim
  4. Caglarcnk3

SansorCraft| Hub Sunucu 1.8x 1.12x YETKİLİ ALIMLARI Play.SansorCraft.Pw (ALIMALR FORUMDANDIR SUNUCUDAN DEĞİLDİR!)

➵ YETKİ| Kurucu/Admin ➵ Ad| (Çağlar) ➵ Yaş| (21) ➵ Mikrofon| ( Var) ➵ Gmail| ([email protected]) ➵ Discord| (Cglrcnk#0244) ➵ Skype| (yok) ➵ İninal| yok başka bankalarla çalışıyorum ➵ Build| %70 ➵ Plugin Bilgi| %60 ➵ Komut Bilgi| %65 ➵ Web Script| Anlamam ➵ Grafig Tasarım| Anlarım ➵ Neden...
  5. Caglarcnk3

Yeni açılacak olan sunucumuza 13 yaş üstü yetkili alımları yapılacaktır. Alınacak alanlar Designer-Tasarımcı Builder-Mimar Web tasarım Pluginer-Skripter 7/24 ulaşabilirsiniz. Alımlar önceliğe göredir. Başvuru formu: Ad: Mecburi Yaş:Mecburi Discord: Mecburi Build bilgi (%): Mimarda Mecburi...
  6. Caglarcnk3

beyler designer var mı ?

beyler designer var mı ?
  7. Caglarcnk3

Minecraft Sunucunuza Moderator Veya Grafiker Olabilirim Tıkla Tıkla

discordun yanlış bana ulaş lütfen Cglrcnk#0244
  8. Caglarcnk3

Profosyonel Builder Arayanlar Buraya !!!

discordun yanlış Cglrcnk#0244 bana ulaş
  9. Caglarcnk3

\Builder VE Mimar/ Arayanlar Buyrun İçeri...

dc filan verirsen sana ulaşırım
  10. Caglarcnk3

Mimar veya Rehber olunur

Discord filan atar mısın sana ulaşalım