camtac kullanıcısının son içeriği

1. C

Alım var

paket yükleniyor
  2. C

Faction sunucuma yetkili alımları

Boşa ban atıyolar
  3. C

alım var aternos degil

alımlarımız aktif hepinizi bekleriz :)
  4. C

alım var

alımvar gelin
  5. C

[TR] Adonis Craft 1. Kemik Kadro Alımı

dc em çıkmadıysa ɖǟʀӄӄɨʟʟɛʀ#8583
  6. C

konu kapandı

konu kapandı
  7. C

içeri bak

sa ben 4ay ı ödenmiş bir paralı sunucu açaçagım ve yetkililer eksik 3gb lık işinde iyi olan gelsin ortak1 admin 2 mod rehber 3 mimar 1 dc adresim oğuz#8583
  8. C

alım var koş koş bitmeden gel

alımlar bitmeden gelin bence
  9. C

Evet alımlar devam ediyor sen yetkilimi olmak istiyorsun ? içeri gir

bide burda pluginer olcaktım beni pluginer olarak tanıyanlar şanşlı a.mk malları daha yaşlar 10 sw açmışlar ban atmayı ögrenmiş ler a.mk malları
  10. C

alımlar var detaylı bilgi için içer gir aternos degil

Alıncak yetkiler:3=Rehber 2=Admin 2=Moderator 3=Mimar 1=Ortak sunucu ip:46.2.102.175 not: ortak para ödeyecek paralı host a geçicez kapın yetkileri
  11. C

MysticNWTK.aternos.me alımlar 18:00 da paralı server a geçicez alımlar bitmeden gel detaylar içerde

alınacak yetkile: 1 ortak (para ödeyecek) 3x admin 3x mod 1x mimar youtuber 3x rehber diger not paralı sunucuya bu ekip le geçicez gelmeyi unutmayın
  12. C

REKLAM Aternos Minecraft Yetkili Alımı !

gitmeyin **.k ban atıyolar vlt ler
  13. C

MysteryNWTK.aternos.me yarın batihost olcaz batihosta katiyen yetkili almıycaz

Alınacak yetkiler admin x2 mod x3 rehber x3 mimar x1 pluginer x1 ortak x1 not: para ödeyecek sunucu ip : MysteryNWTK.aternos.me aternos olduguna bakmayın gelmezseniz pişman olursunuz batihost geçtigimizde katiyen yetkili almıycaz
  14. C

MysteryCraftnetwork.aternos.me alım var içer gir batihost olucaz

3x admin 3x mod 4x rehber 2x mimar MysteryCraftnetwork.aternos.me MysteryCraftnetwork.aternos.me Batihost olucaz
  15. C

MxAlan.aternos.me alımlar yakında batihost olucaz

1x admin 3x mod 4x rehber 1x ortak (para ödeyecek) 1x asistan MxAlan.aternos.me MxAlan.aternos.me yakında batihost olucaz