CanCeLTR kullanıcısının son içeriği

1. C

[Left 4 Craft 2]::[Buraya varan hayatta kalir]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 2]

3. mapın yapımlarına başlamış bulunuyorum. Texture Pack kullandım. Silahlı çatışma sahneleri olucak. Bu sefer tek düşman zombiler değil. RPG 'nin dibine vurucaz :)bir şey sormak istiyorum 3. map 'ı çıkartıp çıkartmamak konusunda şüpheliyim. Sizce çıkartayım mı?
  2. C

[Left 4 Craft 2]::[İstikbal Göklerde]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 1]

Mediafire linki çalışır durumda. Kırılma felan söz konusu değil. bir şey sormak istiyorum 3. map 'ı çıkartıp çıkartmamak konusunda şüpheliyim. Sizce çıkartayım mı?
  3. C

Left4Craf2-ÖlüMerkezi Bölüm-1| Gerçekçi Zombiler, Gerçekşi Düşme Efektleri...

Senin haritanın adı L4C2 benim haritamın adı L4C2 o zaman ben gideyim yetimhane 2 diye harita yapayım veya bktan bir oyun yapıp adını gta 6 koyayım. Böyle bi zihniyet yok. @LaxMean hala değiştirmedi konunun ismini.
  4. C

Left 4 Craft 2 serisi L4D2 ile aynı değildildir. Daha çok hikayeye uyarlanmış ve yeni haritalar vardır. Asansör koyma gibi bir zorunluluğum yok. Bu nasıl bir düşünme şeklidir :)
  5. C

[Left 4 Craft 2]::[Buraya varan hayatta kalir]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 2]

Left 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur. 3. haritamız çok güzel ve son haritamız olucak. şu an yapım aşamasında. 2-3 hafta girmedik. Fikrimizi, ismimizi çalanlar olmuş. Onlarla bizi karıştırmayın. Konu yöneticilere bildirildi. Telif hakkı diye bir şey var. Her ne kadar ülkemde adalet hayat...
  6. C

[Left 4 Craft 2]::[İstikbal Göklerde]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 1]

Oynanır fakat kötü olur ayrıca 2. haritadan sonra çok zor hale gelir. Çünkü zombi saldırılarında çok sayıda zombi var.GüncelLeft 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur. 3. haritamız çok güzel ve son haritamız olucak. şu an yapım aşamasında. 2-3 hafta girmedik. Fikrimizi, ismimizi çalanlar olmuş...
  7. C

Ciddi olamazsın! İnsan bi izin alır be! Adımı lekelemekten başka bişeye yaramamış bu konu. Left 4 Craft 2 serisi 3 haritadan oluşur 3. haritam yapım aşamasında. Benden başka kimse seriyi sürdüremez. Haritanın ismini değiştir ya da devamı gelmesin!
  8. C

Türkçe Adventure Map (İlk Adventure Mapim)Konusu Girdiğinizde Anlarsınız

Asıl say komutunun devri geçti tellraw var. Ayrıca böyle büyük yazınca eline bir şey mi geçiyo?
  9. C

Zaten left 4 dead in minecraft haritası yok demedim? Minecraftın left 4 dead haritası yok dedim.Güncel
  10. C

Muhroom Parkour Map [Minecraft 1.8,snapshot 14w03a__] 1632+ Download

Snapshot ta harita yapılmasını tavsiye etmem. Ama siz bilirsiniz güzel olmuş.
  11. C

MapWorld V1 İlk parkur haritam. İçeri girin müthiş bir harita!

Kimsenin ismine ettiğim bi laf yok sadece öneri verdim. Adama bu kadar koymadı. Sen niye bu kadar tepki verdin? Ayrıca bi kez de benim için rapor et.
  12. C

Adventure Map Pack / 16 Adventure Map Bir Dosyada / 5 Yıldızlı Haritalar / 126 MB

ilgilendirir konu kirliliği yapıyosun
  13. C

Minecraft Türkçe Adventure/Parkur Map 2 [4000+ İndirme]

Virüs total göremedim ayrıca mesaj kasıp durma 107 mesajın en az 60 tanesi senin.
  14. C

Adventure Map Pack / 16 Adventure Map Bir Dosyada / 5 Yıldızlı Haritalar / 126 MB

Sponsorun felan mı var indirme başına para mı alıyosun? Ne bu güncelleme şevki?