cankaya05 kullanıcısının son içeriği

1. C

Takım arayanlar ?

PUBG'de takım arayan arkadaşlar Discord kanalımıza gelebilirsiniz.Aktif 40 tan fazla kullanıcı PUBG oynuyoruz. Adım can 21 yaşındayım.Kanala gelip beni sorarsanız hep beraber oynarız. Girmek için davet linki : **********/uB7pazK
  2. C

ExHUB TURKİYE - FACTION-SKYBLOCK- 1.7/1.8x [FACTION AÇIK]

Merhaba,rica edersem konunun başını okuyarak sunucuya giriş yapın.Direk ip adresiyle girip "aa,böyle ummuyodum" tarzı şeyler yazmayın :) gayet açık bir şekilde anlattım zaten. Defalarca yazmanıza gerek yok dikkate almıştım zaten saolun
  3. C

eleştiriniz için teşekkür ediyorum eksiklerimizi söylerseniz daha dikkate alırız :) ama lütfen söylerken türkçe dilini kullanın,anlamakta zorlanıyoruz.
  4. C

Güzel yorumun için teşekkür ederim :)
  5. C

tabii ki.. Yeniyiz gelişiyoruz teşekkür ederim değerli yorumun iiçin.
  6. C

:trbayrak: Meeeeerhabaa arkadaşlar ! Biliyorsunuz ki TELİF hakkından dolayı haksız şekilde sunucumuz kapatılmıştı.Bizde yeniden El ele verip yep yeni bir sunu açtık. Şunu söylemeliyim ki şu an sunucumuz BETA aşamasındadır.Bu yüzden pek bir görsel şahaser yok ancak TASARLIYORUZ ! Ve biz...
  7. C

NUKLECRAFT - YETKİLİ ALIMI - WHİTELİST

skype gel kardeşim
  8. C

olur kardeşim özel mesaj attım
  9. C

Merhaba arkadaşlar dediğim gibi serveri açtım ancak bana skypeden konuşabileceğim bir builder lazım çok bir görevi yok Sadece market tabelalarında ve bir kaç şeyi düzelticek. HENÜZ OYUNCULARA AÇIK DEĞİLDİR BUİLD İŞLEMLERİ BİTTİKTEN SONRA SERVER AKTİF OLCAKTIR Başvurmak için skype : SkyleNukle
  10. C

FIRSAT - YETKİLİ ALIMI +16

Hepinize geri dönüş yapılacak
  11. C

Kardeşim özelden numaranı yazı ver ilgileneyim
  12. C

attım özel mesaj kutuna bak
  13. C

Kardeşim özelden telefon numaranı atar mısın ?