CasCador kullanıcısının son içeriği

1. C

Tekkitden Anlayanlar Bi Baksın Lütfen

Arkadaşlar yeni çıkan tekkiti oynuyorum fakat bende sadata 20 sayfa item var internetde bakıyorum 62 sayfa olanı var 10 kere sildim yeniden yazdım ama fayda etmedi ne yapa bilirim? industrial craft falan yok
  2. C

Premium Üyelik Almak İstiyorum

en iyi yontem paypal yardım gerekirse özel mesaj at
  3. C

Premium Hesabı Olan Bakabilirmi

Premium hesap aldıktan sonra kendisi soruyor zaten bir isim seçin diye.
  4. C

İndustrial Craft

arkadaşlar 1.5.1 için industrial craft varmı? varsa bi link atarmısınız :)
  5. C

Oyuna Ilk Basladıgınızda Yaptıgınız Acemilikler :p

dağı elimle delerek ev yapmıştım :(( yaklaşık 2 saat harcamıştım
  6. C

Minecraft Oynayacak Adam Aranıyor 14 Yaş Üstü

Tekkit oynuyorsan ben varım :) (Orjinal)
  7. C

Tekkit Oynayacak Adam Arıyorum

Arkadaşlar tekkiti yalnız oynuyordum ama premium üyelik alınca ve yeni tekkit çıkınca birileriyle oynayayım dedim. Oynamak isteyen varsa bana ulaşsın en az 3 kişi olsa iyi olur. Skyple konuşa konuşa oynarız serveri hep açık tutarım. neyse fazla uzatmayayım ilgilenenler özel mesaj atsın :) NOT...
  8. C

Tekkit Elektrik Sorunu

Bunu bilmemek birinin mal olduğu anlamına gelmez güzel kardeşim asıl böyle bir şey yazarak sen kendinin ne kadar mal olduğunu gösteriyorsun
  9. C

Tekkit Elektrik Sorunu

Olayı çözdüm launcherden kaynaklanıyordu herhalde... Yenisini indirdim sorun çözüldü
  10. C

Tekkit Elektrik Sorunu

bu videoya bakarak yaptım ama bende adamın yaptığı gibi olmuyor :blase:
  11. C

Tekkit Elektrik Sorunu

Petrol ve su kullanarak elektrik üretmek istiyorum ama olmuyor elektrik bir yerde toplanıyor sonra patlıyor... Glass fibre kablo koyduğum zamanda böyle oluyor çalışmıyor..
  12. C

Tekkit Elektrik Sorunu

Fibre glass kablosuyla güneş enerjisini almıyormusun? tüm kabloları denedim ama combustion enginenin üzerine hiç biri uymadı...
  13. C

Tekkit Elektrik Sorunu

Arkadaşlar elektrik için herşeyi yaptım amma pipenin içerisinden geçmiyor. ne yapmalıyım? Buda resim
  14. C

Oyun arkadaşı arıyorum

hamachi serveri açtım lütfen günde en az 4-5 saat oynamayan bide gece geç saate kadar kalmayan gelmesin oyunu sona kadar oynamak istiyorum Hamachi: ForumCrafterz Parola: q12e3r4