Cckinq kullanıcısının son içeriği

1. C

MineCraft Windows 7 64Bit Kasma sorunu

Benim PC 2gb Ram Ancak Hiç kasmıyor Kasma RAM ile ilgilidir... Eğer RAM da sorun varsa kasar Bence yoktur ama bi kontroll ettir RAM Çökebilir Yardımcı olduysam Bi beqen =):oops:
  2. C

Merhaba Ben ShaiLcK ADMIN alımı varsa WG Ve WE BİLGİM VAR... MOD BILGIM : 0/10 : 10/10 OYUN...

Merhaba Ben ShaiLcK ADMIN alımı varsa WG Ve WE BİLGİM VAR... MOD BILGIM : 0/10 : 10/10 OYUN BILDIN : UZMAN Daha önce admin oldum İnşallah admin olarak alırsınız Hani illa olmadı Moderatör Olabilir...
  3. C

Royal Palace-Kraliyet Sarayi

Helal olsun dişyecem ama bir kaç yer var eksik kalan.. . :P
  4. C

Eger Video Çekicek Varsa Gelebilirim Detaylar Konuda....

Yas : 14 Ad soyad : İsmail ZORLU skype : var facebook : var oYun bilgisi : profesyonel Mod bilgisi : Profesyonel eGeR video çekeceksnz Bana Pm atn Özelden =) günde : 8 sAAT !!;
  5. C

Selam Ben ismail Ve Youtube ChanneL de seninle vide çekmek isterim ve Yasim 14 Thecnic ve Plugin...

Selam Ben ismail Ve Youtube ChanneL de seninle vide çekmek isterim ve Yasim 14 Thecnic ve Plugin uzmaniyim... Oyunu iyi bilirim Modlarida kendim Modda yaptm Eger Kabul edersen sen su Hamachi agina gel YoutubeCha-001 sifre : 123 Skype var : adim shailck
  6. C

Selam Ben ismail Ve Youtube ChanneL de seninle vide çekmek isterim ve Yasim 14 Thecnic ve Plugin...

Selam Ben ismail Ve Youtube ChanneL de seninle vide çekmek isterim ve Yasim 14 Thecnic ve Plugin uzmaniyim... Oyunu iyi bilirim Modlarida kendim Modda yaptm Eger Kabul edersen sen su Hamachi agina gel YoutubeCha-001 sifre : 123 Skype var : adim shailck
  7. C

Knight Craft

**Nick : LoqeR7 & TruthAndStuff2 *** Yas : 15 **** İNECRAFT ORJİNALMİ ? -hayır ***** Knight oynadnmi : PROFESYONELIM ******** Kral. Seç. Katilacakmsnz : EVET !!!
  8. C

Logitech Pro Server Loger7 Zeus25

server açik
  9. C

Sifreleri 123
  10. C

ßy LogeR7 ßy Zeus25 *** Logitech CRAFT Server Hakkında bilgi Serverde VIP Lik vardir Emerald VIP 20 TL Diamond VIP 10 TL Server simdilik HAMACHIDIR ancak bilgisayarın RAM = 8 gb Eger VIP lik satisi olursa Servere 24 GB kasa alinacaktir Gorusmeler Yapilmistir KASA hazir... Dia vip özellik...
  11. C

Gel Kanka PVP Kaleler var Küçük map doyasiya eğlence Kos deri

Serverde herkes 1 set 1 kilic yemek ws. alir ve yeşil alanda savasirlar PVPKALE1 PVPKALE2 Sifreler : 123 İP....: 5.82.135.151
  12. C

Kos ve RPG de yerini al qLickCraft!!!

Merhaba ArkadasLar ... ! Sizlere RPG nedir açiklamak isterim.. RPG gerçek dünyada olduğu gibi Rol yapma Yani Maden arama ev yapma survival yok . 4 grup seçilir Server 30 kisilik 1 Bas muhafiz... [ dia set ] 6 Muhafız [ normal Steve Skin Gold set ! ] 5 Madenci [ Yirtik elbiseli biri gibi eski...
  13. C

skypeSi olan 2 kisi alcam survival [OleeclMC]

Hamachi : OleeclMC sif : 123 İP : 5.82.135.151 Unuttuq :D :mad: Hadi white list var !!!!
  14. C

skypeSi olan 2 kisi alcam survival [OleeclMC]

Serverde lag yok ! Serverde 3 kisi olcaz 1-Kisi oduncu : odun kescek . biri 2-Kisi Madenci : Maden kescek . (BEN) ve biri Aksama kadar acik olcak 2 saat sonra cikma fln yoq Sen Oynuyacam Diyorsan :roflmao: Gel panpa :sick: nolur 12 yas ve 15 yas arası olsun ve oyunda profesor gibi olsn butun...