Celal_Yusuf kullanıcısının son içeriği

1. Celal_Yusuf

LITETURK sunucusu, yeni üst yetkili ekip arkadaşlarını arıyor!

Ad: Celal Soyad: Yusuf Yaş: 16 Discord Adresi: Celal Yusuf#3962 Hakkınızda: Merhabalar ben Celal Yusuf dediğim gibi 16 yaşındayım ve Tasarımcıyım çoğu piyasada ismi bulunan şirket ve kişilerin tasarımcısı oldum mesela Erenay Tuncel Sunucu Vadisi MineTR BetaCraft vs. gibi sabırlı saygılı ve...
  2. Celal_Yusuf

PLAY.MİNEXEN.COM <> YENİ SUNUCU <> OPSKYBLOCK <> Efsanevi Sunucu Efsane Oyuncularını Çağırıyor <|> AKTİF KATILIN HEMEN! <|> Güncel 2021 Oyun Sunucusu

Merhabalar, ben Celal Yusuf aslında forumlarını görünce pekte beğenmemiştim ama sunucuya girince anladımki bir fark var ve bence sizde bu sunucuya katılın. Sadece forum sunucuyu tam olarak anlatamıyor kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim.
  3. Celal_Yusuf

| Lower IT Network | Alımlar başladı | FACTION | 1.8.X/1.5 |

Merhabalar, istek attım kabul ederseniz sevinirim.
  4. Celal_Yusuf

LifeTR | 1.16.4 |> SurvAnarşi |> DUPE AKTİF <|> Anarşiye heryerde ! <|> Hile Koruması Yok her şey Serbest ! Lag Yok. <|> Hortumlar Girdaplar Dahası !

Ben 6 yıldır minecraft oynuyorum ve BetaCraft adlı sunucuda 2017 tarihinde admin oldum 5 ay boyunca adminliğimi devam ettirip istifa ettim ve o zamanlarda Minecraftı bırakmayı düşünmüştüm ve bıraktım ama birdaha başladım ve bomba gibi geliyorum yani demek istediğim gayet tecrübeliyim benim...
  5. Celal_Yusuf

LifeTR | 1.16.4 |> SurvAnarşi |> DUPE AKTİF <|> Anarşiye heryerde ! <|> Hile Koruması Yok her şey Serbest ! Lag Yok. <|> Hortumlar Girdaplar Dahası !

Rica ederim, ama siz yinede harita diyip geçmeyin harita sunucunun en önemli kısmıdır ve oyuncuların gözünde harita ne kadar güzel olursa sunucuda o kadar güzeldir anlamına gelir.
  6. Celal_Yusuf

Ben gayet beğendim ama haritalar daha fazla kaliteli olursa harika bir sunucunuz olur başarılar. Bu aradaçok ucuz bir fiyata harita satın almak istiyorsanız Discord: Florinsky#7554 iletişime geçerseniz sevinirim.
  7. Celal_Yusuf

Minesyum ]Yeniden Doğuş Projesi Yetkili Alımları 〕2015'2021

Beyefendi, kusura bakmayın benim discord hesabım Devre dışı bırakıldı ve şu anda giriş yapamıyorum aktifleştirmeye çalışıyorum hesabım aktifleşene kadar bana siz arkadaşlık atarmısınız Celal Yusuf#0255
  8. Celal_Yusuf

*SUNUCUSUNA MİMAR ARAYANLAR İÇERİ*

Kusura bakmayın şu anlık Discord hesabım Devre Dışı bırakıldı aktifleştirilmesini bekliyorum siz beni eklermisiniz: Celal Yusuf#0255
  9. Celal_Yusuf

*SUNUCUSUNA MİMAR ARAYANLAR İÇERİ*

Ekibinize bir Mimar daha arıyormusunuz?
  10. Celal_Yusuf

| BilinmezOyuncu | Harika SkyBlock Sunucusu + 0 Lag / Yetkililer harika / Discord BOT yapmayı biliyorsan ve kendine güveniyorsan içeri.

Merhabalar, ben BilinmezOyuncu ekibinden Celal Yusuf sunucumuzun Ekibi tam sadece Discord Moderatörü eksik ve sen bu mesajı okuyan Discord Bot yapabiliyorsan ve kendine güveniyorsan bizimle iletişime geçmeni tavsiye ederim. :fratmania: Discord: Celal Yusuf#0255
  11. Celal_Yusuf

| ZoomNetworks | Pazartesi günü açılış Fection ve OpSkyBlock+ 0 Lag ( alımları aktif ) sizide bekleriz.

-ZoomNetworks Hub Sunucusu -Sunucumuz Faction ve Uop Sky Barınmaktadır. -0 Lag Garantisi veriyoruz! -%50 İndirim Mevcuttur! -Hiç biryerde görmediginiz özel etkinlikler. -Piyasada Olmayan Plugin Paketleri -Hiç Biryerde Bulunmayan Maplar -Alımlarımız Mevcuttur.MOD,AAC,DİSCORD GOREVLİSİ,OPFCDE...
  12. Celal_Yusuf

ZoomNetworks / #Yetkilialım

Discord: Reînα Celal Yusuf#0255 Arkadaşlık göndererek iletişime geçebilirsiniz.
  13. Celal_Yusuf

| Kozmik Oyuncu | --> Mimar alımı.

- Discord sunucumuz: https://dis-cord.-gg/ZjCUbc3P4J ("-" işaretlerini kaldırmazsanız giriş yapamazsınız!) - Bir Bütün SkyBlock Spawn Haritası (Arena, Bilgi, Kasalar) - WorldGuard koruması bilgisi