cemocemo5 kullanıcısının son içeriği

1. cemocemo5

< Trove > | Türk Clanı Açıldı | Warlords TR |

(*) Adınız ; Cem (*) Oyun Adınız ; HypenoSee (*) Skype Adınız ; bombastc35 (*) Yaşınız ; 18 (*) Class'ınız ; Gunslinger Leveliniz ; 8 (*) Mastery'niz ; Anlamadım
  2. cemocemo5

Mythcraft Role Play - Lord Of The Rings

Benjamin ismiyle başvurdum bekliyorum .İstediğiniz editlemeyi (düzenlemeyi) yaptım sorulara daha ayrıntılı cevaplar verdim beklemedeyim.
  3. cemocemo5

Endermen Hakkında Şiirim

" MİNİK GÖZLÜ ENDERMEN " Minik gözlü endermen Ölümüne sevdim ben Işınlandın bir anda Evimin kapısına Vurdum tırmıkla kafana Hııır yaptın bana Yakıştıramadım sana Minik Gözlü Endermen Kapkara bedenin Pembe pembe gözlerin Akşam Bize Beklerim Minik gözlü...
  4. cemocemo5

Skype adresim :cemocemo540

Skype adresim :cemocemo540
  5. cemocemo5

Spawn linkini yollarmısın ?

Spawn linkini yollarmısın ?
  6. cemocemo5

Ip Şifrem

id:admin şifre:admin Yardımcı olduysam ne mutlu bana . :)
  7. cemocemo5

TurkPlayer pluginsleri HungerGames - Faction Wars

Hayır beni admin olarak serverinize alırsanız VDS olması şart plugini vercem
  8. cemocemo5

TurkPlayer pluginsleri HungerGames - Faction Wars

Pluginlerin yenisini indirip editleyene kadar canım cıktı ama sonunda başardım hunger games acıcam hatasız pluginler isteyen varsa VDS de adminlik karsılıgında verebilirim 0 Hata Hepsi türkçeleştirildi .
  9. cemocemo5

[xauth]kayit Olma Plugin :) [dowload]

Teşekkür ederim katkıların için . Emeğe Saygı !
  10. cemocemo5

Knight Craft Acilmasina Günler Kaldi...

White List: Nick:HypenoSee Yas:15 MineCraftın Orjinalmi ? :Hayır ama satın almayı düşünüyorum . Knight Oynadinmi:Evet Krallik cekilisine katilcakmisiniz:Evet İyi Oyunlar Dilerim HypenoSee !
  11. cemocemo5

Yeni Modlu Sv Ler Açin!!!

Katılıyorum !! :)
  12. cemocemo5

Serverde Ünvan Değişim

Sorun değil :)
  13. cemocemo5

Serverde Ünvan Değişim

/manuadd Adınız Admin ÖRNEK: /manuadd Hipoz Admin Admin Owner(Kurucu) Builder Moderator