ChristyNetwork kullanıcısının son içeriği

1. C

YouTube banner Youtube profil foroğrafı Minecraft skin.

.
  2. C

İstek Plugin istek.

Benim anlattığım gibiyse güzel umarım gizli kodlar yoktur bakacağım :D
  3. C

İstek Plugin istek.

Teşekkürler konu kilit.
  4. C

İstek Plugin istek.

Merhaba, sizlerden bir plugin isteyecektim aradım bulamadımda konrtol plugin yani şöyle anlatayım sunucu'ya girdiğinizde havada elinizde bir tablo var o sayıları girmeniz gerekiyor sonra kontrol tamamlandı diyor bence bilenler zaten anlamıştır anlamayanlar yazabilir.
  5. C

Christy Network yetkili alımı geri dönüyoruz!

Merhaba, ben Christy bu konuyu neden açtım derseniz size Christy Network sunucumuzun resmi discord'unun linkini vereceğim https://*/YXCvuA neden discord adresini veriyorum derseniz yetkili alımları başladı isteyenler şimdiden yerini alsın derim iyi günler dilerim... (discord adresinde * yazan...
  6. C

Efsane OP Faction sunucusu! yakında OP SkyBlock

BAZI RESİMLERİ ATAMADIM ÇÜNKÜ RESİM SINIRINI GEÇTİM BU NEDENLE KALAN RESİMLER SÜRPRİZ OLSUN :D SUNUCUMUZA GELİP GÖREBİLİRSİNİZ! DAHA BİR ÇOK ÖZELLİK İLE SİZİ SUNUCUMUZA BEKLİYORUZ! HEY NE BEKLİYORSUN GEL HADİ!
  7. C

TPS Düşüklüğü Yardım Edin.

Ben onu çözdümde indirmeye gerek kalmadı bide şu skript var bu skriptte enerji marketten acele alınca kastığımız ekrediler duruyor sadece bu kaldı (: variables: {enerji.%player%} = 0 {level.%player%} = 1 {ekredi.%player%} = 0 command /emiktar: trigger: send "&c+...
  8. C

Varmış o yeni farkettim ):
  9. C

Squery 3 Skrayfall Tuske
  10. C

): 2 error
  11. C

20 tane skript dosyam vardı hepsini 1 tane dosyaya koydum ama 2 error var 2 error veren skript atayım bu command /kelimeoyun: permission: perm.kelimeoyunu permission message: &4Bunu yapmak yeterli yetkiniz yok. trigger: set {kelimeoyun} to random integer between 100000000...
  12. C

Tamam o zaman kendim çözeceğim errorları konu kilit herkesten teşekkürederim.
  13. C

Dediğiniz konuya baktım bişi anlamadım :D ama leak pluginleri kaldırdım 1 tane kaldı oda çok lazım ve pahalı sonra bu foruma baktım başka forumlara baktım bişiler buldum mesela gereksiz plugin baya varmış ve şaşırdım bazı pluginlerden 2 tane bile varmış mesela authme den 2 tane varmış çıkarttım...
  14. C

İlk önce host değiştirmeyi düşünüyorum. ama çözümünü bulursam değiştirmeyeceğim. size gelicek olursak evet var galiba ne yalan söyliym :D ama kaldırınca bişi değişecek sanmıyorum deniyeceğim. aklıma geldide leak zarar verse optimede denediler neden zarar vermedi?
  15. C

Olabilir ama her saniye yapamazlarya?