Citizen kullanıcısının son içeriği

1. C

FaciaCraft Açildi 188.165.235.199:2382

Kardeşim körmüsün bilmiyorum ama konunun yeri yanlış.Koskocaman tekkit serverleri yazıyor ama ya körsün göremiyorsun yada beynin onu anlayamayacak kadar küçük.Anlamıyorumki 1 kişide değil kaç kişi yapıyor bunu.Şimdi konuşmakta istemiyorum ağır olucak ama tekkit serverlerinde normal minecraft...
  2. C

PedroTekkit Açıldı ! # 7/24 | 6 GB Ram # 150 Kişilik #

Daha 1 hafta var ne yapıcam 1 hafta ben :)
  3. C

Türkiyede doğru dürüst bi tekkit açılsada ağız tadıyla oynasak açıp hemen kapatıyorlar
  4. C

Başka server ip si o normal minecraft serveri
  5. C

Server kapalı ne zaman açılır
  6. C

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

ŞABLON Ad :Caner Soyad:Topcu Yaş :17 Skype :mta.citizen Tekkit hakkında bilginiz :Uzun süredir tekkit oynuyorum.Tekkit bilgim gayet iyidir.
  7. C

ZeroPm Kanalı Videoları Yüklemeye Devam Ediyor :D

Hadi beyler son hız devam ediyoruz.
  8. C

ZeroPM Kanalı Dota2 Çekilişi!

Kanalımızın açılışı şerefine şanslı 2 kişiye dota 2 keyi veriyoruz.Çekilişe katılmak için kanalımıza abone olup videonun altına yorum olarak Ad: Soyad: Steam id: İletişim adresi(skype,msn) Yapmanız gerekenler bu kadar hepinize iyi şanslar diliyorum.
  9. C

ZeroPM Yeni Tekkit Kanalınız!

Merhaba arkadaşlar yeni bir kanal açmış bulunmaktayız.Şimdilik tekkit videomuz var ama solar survivalda yayınlamayı düşünüyoruz.İkisini beraber götürücez.Videolar hd kalitesindedir.Beğenmeniz dileğiyle. Ve işte o ilk tekkit videosu: Videoda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
  10. C

Açilişa Son Dakikalar! | [ Tekkitturk ] Türkiye'nin Tek "vds" Tekkit Sunucusu! Builder & Mod Alımı!

Ad, Soyad:Caner Topçu Yaşınız:17 Referanslarınız:Yok. İletişim Bilgileriniz (Skype):mta.citizen Yapılarınızdan resimler (Builderlik içindir): Mod olmak istiyorum.
  11. C

Tekkit Turkiye

server ne oldu?
  12. C

Tekkit Turkiye!

Server kapalı.