Cleons kullanıcısının son içeriği

1. Cleons

Küçük bir soru bir bakar mısın ? :)

Olmuor öle denedik :) bir ayarı var ama bilen yok mu ? :)
  2. Cleons

Yüksek değil illa Verimlilik 1 Kır 1 vbs büyü'lerde olmuor bir ayarı var bunun yada plugin onu soruyorum teşekkürler!
  3. Cleons

herkes'e merhabalar. Sunucumda oyuncular Keskinlik V Kılıç'la , Kırılmazlık III Kılıcı birleştiremiyor level yetmior gibisinden bir şey dior. Evet çok önemli olmasda çözmek isterim bunun yolu var mı ?
  4. Cleons

kapaa

Builder'iniz iyi. Skype verebilir misin Skype'den Rankup plugini hakkında bilgi alabilir miyim müsaitsen ?
  5. Cleons

TolgaSurvival1 Kardeşimiz sorunu düzelti IYI Forumlar.

Sorun yok cevap isteğin yeterli dostum :)
  6. Cleons

Denemedim ama olucak heralde allah razı olsun dostum. Çok Teşekkür ederim oldu. Yanlış biliorsun. :) Yinede teşekkür ederim herkeze.
  7. Cleons

Merhaba'lar sunucumda DiamondVIP adlı bir VIP bulunmakta bu VIP kitinde koruma 5 Elmas set bulunmakta fakat DiamondVIP alan arkadaşımız /Kit DiamondVip yazınca Koruma 5 yerine Koruma 4 gelior hiçbir sorun yok sorun aramayın lütfen sorun şu. Essentials veya başka bir pluginden bir şeyi...
  8. Cleons

Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Tamam uza artik konu kapandı mesaj yazmayalım. Sana Iyi Forumlar
  9. Cleons

Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Benim meselem sunucu farkı vbs değil oyuncun'un yaptığına bakar mısın resim attım az önce bir işlem yapmıcak mısın ?
  10. Cleons

40 Online'ım oluor senin 20 bekle bir resim daha atayım artık banlar mısın nabarsın adamını gönderiyorum şimdi bekle. Sunucumda reklam yapan adam az once uyardım kendisini ve olanlar oldu birde masum ayağını yatıyor.
  11. Cleons

Evet bu anlama gelmemekte azda olsa çağdaşdırıyor fakat talimat verilmedi numarası yapmıcaksın forumda reklam vermişsin daha bizim sunucumuzdan ne istiyorsun ki ?
  12. Cleons

Emek hırsızı bir sunucu kimse gitmemeli bence sunucmda reklam yaptılar buyrun kanıtı
  13. Cleons

VIP Craft Faction Yeniden Dönüyor [Lapis-TabelaEnch-TabelaRepair-Ve birçok özellik]

Build'in çok kötü olduğu ortada fakat kendi emeğinizle yapmıssın bunu yapamayanlarda var.