CnoXy kullanıcısının son içeriği

1. C

[SansorCraft * 17GB Ram * Yetkili Alımları * Keyubu&BatiHost !

Ad|Güney Yaş|15 Discord|Güney#6848 Yetki|Admin - Moderatör - Rehber Bilgin|10/9 Bu yetki hakkında ne kadar bilgiye sahipsin|3 - 4 Senedir çoğu sunucuda yetkili oldum. Günlük aktiflik|4-5 Saat
  2. C

GGPRO Alımları Başladı +15 ÇEKİLİŞ!!

Form:Rehber Ad:Güney Yaş:15 Kaç yıldır yetkilisin:3-4 Yıldır. Tecrübelerin:Çoğu sunucuda yetkili oldum isimlerini pek hatırlamasam da.
  3. C

RangerNW & 1.8 Skyblock , Faction(Yakında) & Deneme Rehber Alımları Aktif.

Nick : CnoXy Yaş : 15 Rehber Kuralları Hakkında Bilgin : 8/10 Haftaiçi ve Haftasonu ne kadar aktif olabilirsin : Haftaiçi 8 Saat / Haftasonu 10+ Saat Hangi Sunucuda Yetkili olmak İstiyorsun : Skyblock/Faction
  4. C

RUBICONNW-Alımda-1.8x

Katılım formu:Moderator Minecraft Nick:CnoXy Yaş:15 Deneyimleriniz:4 yıldır Minecraft oynuyorum, 2-3 senedir sunucularla ilgileniyorum ve çoğu sunucuda yetkili oldum. Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz:Çoğu Faction,Skyblock HUB sunucularında yetkili oldum ve üst yerlere geldim. Sunucumuza...
  5. C

Alımlar Bitti Sunucuma Yetkili Ariyorum | Faction

İsminiz :Güney Soyisminiz :Üzgünüm Veremem. Yaşınız :17+ İstediğiniz yetki :Asistan Aktiflik süreniz :3-5 Saat. Discord adresiniz :Güney#6848 Discord sunucusunda aktiflik süreniz : 3-5 Saat
  6. C

RaptorMC - HUB - Yetkili Alımları Başladı :)

Evet RaptorMC Sunucumuzda Yetkili Alımları Başladı Sende Yetkili Olabileceğini Düşünüyor İsen Discord Sunucumuz: https://discord . gg /bN4XrJ