ComodoGaming kullanıcısının son içeriği

1. ComodoGaming

FatihPvP FFA 1vs1 PVP SUNUCUSU

Hazır plugin paketi kullanılmış üzerine hiçbir ayar yapılmamış hazır haritalar veya world edit le yapılmış haritalar kullanılmış 10/1 GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ComodoGaming

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Egecan nerde bu sunucu ? (Steame girebilirsen bir şey söyleyeceğim 4 gibi açık olurum) GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ComodoGaming

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Egee RolePlayim geldi ne zaman açacaksın ya açıldı diye sevinirken hevesimiz kursağımızda kaldı en iyisi boşver KweeCraft ı tekrar aç ._.
  4. ComodoGaming

Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

köyün içinde çitletin arasında kaldım büyük köyde çıkamıyorumki geleyim :)
  5. ComodoGaming

Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

sen benim köyde değilmiydin ya bekoo ben :D
  6. ComodoGaming

Sunucum İçin Ortak Aranıyor !!

zaten EgeCanibekte sensin o çalmış dimi senin nickinide ?
  7. ComodoGaming

dalgamı geçiyorsun 2011 den beri egeyi tanıyorum bu premium hesap ona ait !
  8. ComodoGaming

Ege_Can ın nickini çalmakmı ege hemen dövmelisin :D
  9. ComodoGaming

Survival Sunucusu ustacraft.axitrbilisim.com:1124 Server Açılmıstır Alm Var Vip Cekilişi

avanger plugini derken ? bizim serverimizdeki tüm pluginleri kendimiz yaptık skript yazdık bir dünya
  10. ComodoGaming

VezirSurvival / Aktif Sunucu ! / Global Market / Team Plugini / Timber Mod / Köylü Takas

Pluginler İdare Eder Haritalar WorldEdit emeği geliştirilmeli 10/4
  11. ComodoGaming

Survival Sunucusu ustacraft.axitrbilisim.com:1124 Server Açılmıstır Alm Var Vip Cekilişi

Server Konusu tekrar düzenlenmeli spawn hazır warplar WorldEdit buildler geliştirilmeli pluginlerde çok özel değil daha farklı şeyler katılmalı 10/3
  12. ComodoGaming

Maddi Yetersizlikler Nedeniyle Sunucu Kapatılmıştır

GÜNCEL +++ şu an yeni bir RPG server projemiz var onunla uğraşıyorum ayrıca pek vakit bulamıyorum bu aralar fazlasıyla meşgulüm en kısa zamanda düzenleyeceğim yorumunuz için teşekkürler
  13. ComodoGaming

ComodoGaming Ekibi Mimar Arıyor

Sunucumuzun Mimar takımına Mimar aranmaktadır tecrübeli kişiler serverimizde denemeye sokulur verilen süre içinde istenilen yapıyı en güzel şekilde yapanlar 2. denemeye geçer 2 denemedede başarılı olanlar takımımıza alınır skype berkay.erinc bulamazsanız resmim serverimizin logosu olan ejderdir...
  14. ComodoGaming

Maddi Yetersizlikler Nedeniyle Sunucu Kapatılmıştır

tesekkurler spam korumamiz var ama naparsan yap yeni yontem buluyorlar birsey dayandıramıyoruz küfür engelimizde cümle içinde geçenleride engellediği için kaldırdık kill aura korumamızda geliştirmede hilesiz pvpyi engellememesi için çalışıyoruz buildleri yenileyeceğiz şu an yeni builder arıyoruz...