CookieGod24 kullanıcısının son içeriği

1. CookieGod24

Geri Döndüm!Ve Yeni Hamachi-Bukkit Server...

Merak etme ^^.Bende hem 1.8 için Bukkit hem de plugin buldum.Skype ekle ;)
  2. CookieGod24

1.8 için Bukkit bulamadım, port yapamam,eğer 1.8 için Bukkit bulduysan bana link gönderirsen sevinirim. EDIT: Server artık Bukkittir!!
  3. CookieGod24

Herkese 1 yıldan sonra tekrar merhaba!Tam bir yıldır Minecraft oynamıyordum ve geri dönmeye karar verdim. Server Bilgileri; Ağlar; CookingCookie CookingCookie2 CookingCookie3 Şifreler 123'tür. Server survivaldır. Herkesi Bekleriz, iyi eğlenceler! Not:Kurabiye = 15 Toprak IP:25.136.28.1 Version...
  4. CookieGod24

Amaçsız Craft |1.7.2| >Amacı Olmayan Eğlence Serveri<

Yodus Hacked Client Detected!
  5. CookieGod24

1.7.2/1.7.4 Hamachili Bukkit Server CookieCraft Yenilendi!!

LÜTFEN TÜM KONUYU OKUYUNUZ [ÖZELLİKLE KURALLARI!!] Merhaba Arkadaşlar, Umarım artık beni tanıyorsunuzdur. Eski CookieCraft serverı yenilenmiş bir durumdadır.Ve lafı uzatmadan bilgilere geçelim [her zamanki gibi..]; Ağ isimleri; AwesomeCookie- 1 [boşluk yoktur ve tekrar her zamanki gibi...]...
  6. CookieGod24

Rehber,Builder,Moderatör,Admin arayanlar içeri...

Lafı uzatmadan; Ad: [Veremem] Soyad: [Veremem] Yaş: [Veremem] Skype: [Yok] Oyun içi isim: CookieGod24 NOT: Sadece tek bir bilgimi verebildim üzgünüm...
  7. CookieGod24

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

Adınız: Utku Soyadınız: Vermek istemiyorum. Steam'iniz var mı?: Var Steam leveliniz?: 4 (çok düşük) Steam ID'niz?: CookieGod24
  8. CookieGod24

Morph Modunu bilen 4 kişi içeri! (1.6.4)

Kapadım
  9. CookieGod24

hamachiye gel öğretim NOT:mod yükemeyi bilionmu?
  10. CookieGod24

Merhaba arkadaşlar, Beni artık tanıyorsunuzdur.Şimdi Morph modunu bilen 4 kişi arıyorum. Server hazır.Oynamak isteyen 4 kişi şu ağaya gelsin; ID: MorphCookie şifre: 123 NOT 1: Forge ve Mod yüklemeyi bilen kişiler gelsin. NOT 2: Forge Version: Minecraft 1.6.4 Forge9.11.1.933
  11. CookieGod24

Böyle survival görmediniz

yeni ağ aç kardeş
  12. CookieGod24

Xbox 360 Minecraft

CookieGod04 sen ekle ben gelince kabul ederim ama kulaklık fln yok o yüzden konuşamayız :s
  13. CookieGod24

Köylü Skini (Gerçek köylü skini)

bende iyi skin editlerim istersen bıyığı yapmaya çalışim?
  14. CookieGod24

Xbox 360 Minecraft

K Kemal ben senle minecraft oynarım full var bende ama şu an yazlıktayım dönünce haber veririm