CraftMoonSurvival kullanıcısının son içeriği

1. CraftMoonSurvival

CraftMoon - Survival | 0 LAG | 2X TARIM BUYUTME | MineZ | Kasalar | /pot | Köylü Takas | Full PvP | SUNUCU AKTIF

Sunucu an itibari ile açılmıştır. Tüm survival sevenleri aramıza bekliyoruz.
  2. CraftMoonSurvival

CraftMoon - Survival | 0 LAG | 2X TARIM BUYUTME | MineZ | Kasalar | /pot | Köylü Takas | Full PvP | SUNUCU AKTIF

Yorumunuz için teşekkürler. Beklediğim bir kaç şey var o yüzden saat veremem 1 saat sonrada olur akşam 12'de de olabilir
  3. CraftMoonSurvival

Sunucuyu bu gün açmayı planlıyoruz, sunucumuzda 2 tane yetkili var ve kesinlikle admin yardımı gibi durumları burada yaşamayacaksınız. Oyuncuların çoğu hileli sevdiği için hileli olarak açtım :p
  4. CraftMoonSurvival

Yorumunuz için teşekkürler, sunucu daha çok klasik survival tarzı olduğu için fazla sistem eklemedim.
  5. CraftMoonSurvival

Hepinize merhaba arkadaşlar. Bu konuda sizlere CraftMoon isimli survival sunucumuzu tanıtacağım. Uzun yıllardır bir sürü sunucu kurdum, ama survival ilk olacak bu ilk survival deneyimim. Fazla uzatmaya gerek yok sunucuya gelerek kaliteli oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Yetkili Discord: CraxyTR#0001...
  6. CraftMoonSurvival

Onaylı Tanıtım Factions Admin-Mod Tagını Renkli Yapma

Attığım yerden renklerini ayarlaya bilirsin, ayarladığın renk ler sadece normal klan üyelerinde renkli gözükür.
  7. CraftMoonSurvival

Evet öyle gözükür, bu kısımdan istediğiniz rengi ayarlaya bilirsiniz "colorMember": "BLUE", "colorAlly": "LIGHT_PURPLE", "colorTruce": "DARK_PURPLE", "colorNeutral": "YELLOW", "colorEnemy": "RED", "colorPeaceful": "GOLD", "colorWar": "DARK_RED",
  8. CraftMoonSurvival

Bu işinize yarayacaktır "prefixAdmin": "§c§lK §7",
  9. CraftMoonSurvival

DADG Yarı OPSkyblock Sunucusu

Konu tasarımı geliştirilmeli, başarılar.