Crise kullanıcısının son içeriği

1. Crise

Bütün konuların geri gelmiş... Benimkiler de ise 1000 e yakın mesaj kaybı var!

Bütün konuların geri gelmiş... Benimkiler de ise 1000 e yakın mesaj kaybı var!
  2. Crise

Evet yasağım gitmiş ama bu konularımı geri getirmez ?!

Evet yasağım gitmiş ama bu konularımı geri getirmez ?!
  3. Crise

8 LegenDs - A Minecraft Project

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir proje ile karşınızdayım. Projenin ismi "8 LegenDs" öncelikle projeyi size biraz anlatayım : Proje'de 7 konu kullanılarak bir büyük şehir yapılıcaktır. Her konu hakkında bir bölüm kullanılarak. BU 7 KONU: 1.) Medieval 2.) Victorian 3.) Candyland 4.) Modern 5.)...
  4. Crise

Crise Productions- Victorian House

O kadar uğraşıcak zamanım yok.
  5. Crise

Onlar benim eserim, onlara emek veriyorum. Bazı insanlar factions sunucularına koymaları için yapmıyorum onları !
  6. Crise

Hiçbir haritamı kimseye vermiyorum.
  7. Crise

1-2 saat arası...
  8. Crise

Bu victorian yapı türü... Türkiye'de pek yaygın değil ve ayrıyetten nasıl sade?
  9. Crise

Teşekkür ederim. Bu arada bu yapı gelişecektir. Daha büyük bir şekli yapılacaktır. ( veya şehri ) Maalesef hiçbir yapımın mapini vermiyorum. Önerilerinize uyucam.
  10. Crise

Hepinize teşekkürler.
  11. Crise

Merhaba arkadaşlar! Yeni bir yapımla daha karşınızdayım. Bunu yapmam bir gün sürdü. Türü : Victorian... Victorian ile ilgili daha çok bilgi için imzamdaki konuya bakabilirsiniz. Bu yapıda hem "Shaders Pack" hem de "Resource Pack" kullanılmıştır. Umarım beğenirsiniz!! Herkesin yorumunu bekliyorum...
  12. Crise

Crise Productions - Minecraft Yapı Çeşitleri

öyle deme...
  13. Crise

Modern resmi güncellenmiştir.
  14. Crise

CraftStudios - Medieval Town BİTTİ

Modern mimarı fazla şey istemediği için texture pack güzel oluyo AMA sadece onda...
  15. Crise

Teşekkürler.