CrossBreath kullanıcısının son içeriği

1. CrossBreath

Konuyamı yazayım burayamı Zaten tüm kullanıcı adlarım aynı o ayrı konu

Konuyamı yazayım burayamı Zaten tüm kullanıcı adlarım aynı o ayrı konu
  2. CrossBreath

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (İngiliz): Alcudan Staylen Role Play Yaşınız: 17 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Alcu (kısaca) bir Türk-İngiliz melezidir.Atalarından gelen yetenekle biraz eskide olsa demircilik mesleğini yaşatmaya çalışan bir öğrencidir. Bir gün uyandığında etrafında talaş...
  3. CrossBreath

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

servere bi girdim diversity 2'nin yarısını bitirdim :D
  4. CrossBreath

Önce ben ismimi söyledim assetgroup Ayfon teypetolk kullanarak gönderildi
  5. CrossBreath

CrossBreath eklermisin.
  6. CrossBreath

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Halil İbrahim ÖZYAMAN Kullanıcı Adı: CrossBreath Yaş:15 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: ZindevCraft,LoreCraft aklıma gelmiyor 5-6 tane daha var ama Naruto'da Güncelliğin: shippuden 200-250 arasında biyerdeydim kısa zamanda yakalarım güncel bölümleri Ne zamandır Minecraft...
  7. CrossBreath

DayZCraft / Open World / Hayatta Kalmak Bir Sanat Oldu / Kapalı Beta / Sunucumuz Kapandı !!

Ad:Halil İbrahim Soy Ad: ÖZYAMAN Skype: miharbiq Yaş: 16 Minecraft Oynama Süre: 3 sene DayZ Bilgisi Varmı (Evet,Hayır): evet fazlasıyla var Yetki İsteği (Builder,Admin): farketmez ne uygun görürseniz
  8. CrossBreath

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

@4EverLegendTR server ne durumda bir bilgi versen yoksun ortalıkta
  9. CrossBreath

@ForeverARC Halen bana dair bir haber vermedin kabul edildim mi ,edilmedim mi ?
  10. CrossBreath

Myth of Ages | Minecraft Rol Sunucusu Projesi - Site Aktif!

Sizi biliyordum zaten kaliteli biri olduğunuzu biliyorum, umarım güzel bir server açabilirsin. Ama ne yazık ki Türkiyede bu tür girişimlerin içine ediyorlar. Bizim insanımızın aklında hep gördüğünü öldür mantığı var oyunlarda rol yapmazlar. Genede buradaki kitle işimizi görür diye...
  11. CrossBreath

Ad Soyad:Halil İ. ÖZY. Kullanıcı Adı: CrossBreath Yaş:16 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: ZindevCraft, LoreCraft, WYNNCraft, SpartacusRP aklıma gelmiyor 3-4 tane daha var Naruto'da Güncelliğin: Güncelim Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: 4 Skype Adresin: miharbiq
  12. CrossBreath

Emonia - RPG - Test Versiyonu

kardeş map ne durumda
  13. CrossBreath

MODLU MULTİ İSTEYEN İCERİ

varım yaş 15 skype miharbiq
  14. CrossBreath

pokemon!!

neden cracked launcher indireyimki ben premiumu m zuhaha server güzele benziyor bu arada geliyorum hemen
  15. CrossBreath

MyAdventure Server Açıldı

pvp kapalı olsun isteyen kişiler için bir alan olsun yetkililer gözetiminde düello yapsınlar