Cylex kullanıcısının son içeriği

1. Cylex

Play.Birbize.com | Hard Skyblock | PVP-ARENA | Skyblock | Gelişmis Sistemler

Öncelikle sunucu hard skyblock gibi durmuyor.(Zümrüt spawner ?)Eğer sunucu sistemleri anlattıklarınız ise gelişmiş değil.Warp editteki takas itemlerini sistem gibi göstermeye çalışmışsınız.Konu tasarımı konusunda ciddi sorunlar var.
  2. Cylex

ZeoCraft.Batihost.Net | Levelli Sandık Spawner | Levelli Bitcoin Sistemi | Levelli Elektrik sistemi | Türkiyede ilk ! | Efsun sistemi | Kasalar |

Diğer sunucular gibi hazır paket olmaması hoş olmuş ayrıca elektrik ve bitcoin sistemi gibi yeni sistemlerde hoş olmuş.Başarılar...
  3. Cylex

INFUMIA l Eklenti Paketi, Konu Tasarımı, Gif Banner, Gifli Konu Tasarımı, Harita Tasarımları, Özel Tasarım Skriptler ve dahası için! GÜNCEL KONU!

Ücretsiz destek bile veren kaliteli bir topluluk eğer satın almayı düşünüyorsanız öneririm.Çoğu konuda bilgileri var ve tam destek sağlıyorlar.
  4. Cylex

Risus Network - OP Skyblock - Minyonlar - Gelişmiş Edit Ve Kasa Sistemleri - KALİTE ! RisusNW.Batihost.Net

Emek skyblock ile uzaktan yakından alakasını göremedim sunucuya girdim ve sadece vipleri incelemem yeterli oldu.Vip alarak elmas blok spawner ve 800bin ada leveli elde edebilirsiniz.Umarım başlığa opskyblock yazmayı unutmuşsunuz.
  5. Cylex

Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

Etkinlikler ile herkese bir sunucu şansı tanıması çok iyi olmuş.Eğer bakiyem olsa sunucu açacağım bir hosting.Her etkinlik için teşekkürler batihost.
  6. Cylex

Çekiliş Minecraft Sunucu Çekilişi & Karne Çekilişi

Sunucu çekilişine katılmak istiyorum,herkese iyi tatiller!
  7. Cylex

batihost bayramda 500 TL kredi dağıtıyor.

Çekilişlere katılırsak ama bayramda discord üzerinde aktif olmazsak sorun çıkar mı?Çekiliş bize çıkarsa hakkımızı kaybetmek gibi.
  8. Cylex

➤ SonOsmanlıTR + OPSkyblock > 1.8.X > Efsanevi Sistemler! * play.sonosmanlitr.com *

Efsanevi sistemleriniz umarım o belirttiğiniz 3 sistem değildir.Klasik sistemleri sunucuya ekleyip efsane sistemler yazmak biraz komik.Başarılar!
  9. Cylex

Special Network | Eski SkyBlock Deneyimini Özleyenler İçin Hard SkyBlock Açıldı|1 Aydır Aktif| Hemen Giriş Yap| play.Specialmc.network

Cidden bu rezil durumu nasıl savunacağınızı çok merak ediyordum.Eleştiri sınırını geçtiğime dair bir kanıtınız varsa sunmanızı rica ediyorum.Forum konusu çok yanıltıcı sorulara yanıt veren bot sanırım asistandı.Güncellemelerini yapmanızı tavsiye ediyorum ufak arızaları var.İyi günler!
  10. Cylex

Special Network | Eski SkyBlock Deneyimini Özleyenler İçin Hard SkyBlock Açıldı|1 Aydır Aktif| Hemen Giriş Yap| play.Specialmc.network

Yetkili kadrosuna vasat demek övgü olur sanırım.İstek ve şikayetlerimi dile getiriyorum ve asistandan aldığım cevap "beğenmiyorsan oynama" veya "yaptığınız eleştiri değil kin kusmak" gibi cevaplar alıyorum.Aynı şekilde admine söylüyorum kendisi online olmasına rağmen ilgilenmiyor.Sunucuda...
  11. Cylex

Sunucu bakınca güzele benziyor.Keşke alıntı yaptığınız pakette birkaç değişiklik yapsaydınız rütbe sisteminde hiç oynanmamış.Enchant sisteminin emeğe uygun olmadığını düşünüyorum.Başarılar!
  12. Cylex

|SkyGamer EmekSkyBlock Sunucusu| |1.8X| >KAPANDI!!!<

Sunucu aşırı acemice ve paketi düzenlemeden açılmış.Bütün sunucu batihost yazısı ile dolu ve yetkililerin yaşı en fazla 15.Sürekli spam yapıyorlar.Sunucunun bilgili ve olgun bir yetkiliye ihtiyacı var.
  13. Cylex

MC.SKYBLOCK.TC > 32 GB Ram | Günün 5 saati event!

"Eşi benzeri görülmemiş opskyblock sunucusu" ve "Türkiyenin en kaliteli opskyblock sunucusu" ifadeleri sizcede baymadı mı? Klasik sistemler bulunuyor.İddialı bir sistem olsaydı keşke.Başarılar!
  14. Cylex

AlsancakArmy/1.12X1.8/Eğlence/BankaSistemi/Kasalar/OpSkyBlock/Jackpot/Eventler/AlsancakArmy.Batihost.Com

Konu tasarımı çok kötü olmuş.Yakın zamanda değiştirmenizi öneririm.
  15. Cylex

ModYigitCraft.Batihost.Com | OpSkyBlock | SpawnerMarket | Satma Çubuğu | 1.8/1.13.1 | Edit | AdaKit Yenilendi | Spawners | Hergün 20:00 Event

Umarım REKLAMCI olarak alacağınız kişi sunucularda reklam yapmaz.Nerelerde reklam yapacağını merak ediyorum doğrusu yıl 2018 reklamcı diye bir yetki mi kaldı?