dark132 kullanıcısının son içeriği

1. D

Mta Oynayanlar İçeriye

Multi Theft Auto Da Yani MTA da Ekip Kuracaz Belli Bir Rpg Sunucuda Gelecekler Yorum Atsınlar Skype Gereklidir Çok Eğlenceli Olacagını Garanti Verebilirim Skype Olmayan Hic Yazmasın Ama İndirrim Derseniz Buyrun Yazın Yoruma.
  2. D

Hızlı Ve Öfkeli Paul Walker Mekanın Cennet Olsun

Çıkacak 7 Korkmayında Orada Video Var O Star Haberin Yan Sitesi Resmi Site Yani Reklam Degil Arkadasın Dedigi Gibi Crack Vs. Degil Konuyu Kilitlersen Seni Sikayet Ederim Bölüm Modu. Davet Edici Bir Linkte Degil Kardesim Alakasız Hristiyanlıgıda Allah Yaratımıs Ama Onlar Degistirmis Adamın Bir...
  3. D

Eyüp İsteyen İstedigini Diyebilir Belki Adam Ateiz Nerden Biliyorsun Belki Hayranı Bu Seni İlgilendirmez Bu Kişinin Kendi Düsüncesi Ve Özgürlügü Hem Diyemezmiyiz Oda Allahın Yarattıgı Bir Kul .
  4. D

Paul Walker Mekani cennet olsun http://www.mynet.com/haber/dunya/unlu-oyuncu-paul-walker-kaza-kurbani-877622-1
  5. D

Sunucu Açacam İsim Önerin

Düşünecegim Demiştim
  6. D

Tamam Ozaman Gereksiz Atmayın Lütfen
  7. D

Komik Oldugunumu Sanıyon
  8. D

Biliyorum Ama Klasik bir şey Aramıyorum.
  9. D

Lütfen Alıntı Olmasın İsimler :)
  10. D

Nasil Multi Player Oynarim ?

Satın Almanıza Gerek Yok Forumlara Tıklarsanız Sunucular Bölümünden Oradan Sunucu Bulabilirsiniz Ve Başkalarının Sunucusunda 2 Niz Oynayabilirsiniz. Yardimci Olabildiysem + Beğen
  11. D

Bunuda Düşünecegim
  12. D

Arkadaşlar kanal açtım benimle birlikte video çekecek kişi?

Pardon 5 Yanlıs Yazdım 4 Yazacaktım :P Neyse Ekleyen Sensin Galiba Konusuruz
  13. D

[IP]: 91.121.56.80:1101 |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|Survival Server +35 |͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| - 1.6.2 - 7/24 - 0 Lag Güvences

Konuyu Yanlıs Yere Acmışsınız Sunucu Bölümüne Açmalısınız İyi Günler.
  14. D

Düşünecegim Seninkini.