DarkOath013 kullanıcısının son içeriği

1. D

Mob Talker 2268 (1.2.5) Türkçe Destekli...

Beta V.1.0 Gelmiştir...
  2. D

Arkadaşlar Artık 1.3.2'ye Uyumlu Hale Getirdim... Hatta Ve Hatta Sizler İçin Bir Demo Hazırladım İndirme Linkinide Verdim Nasıl Kurulacağıyla İlgili Bir Videoda Çektim...:))
  3. D

1. Darkuscu Ben Nova Skinden Yani Şuradan: http://minecraft.novaskin.me/ Kendim Sikin Yarıtıyorum SOnrada Skinlerin BUlunduğu Yere Canavarın İsmiyle Kopyalıyorum Oluyor Fakat Tam Olarak O Resimlerdeki Canavarlara Benzemiyor...:)) Yardımınızı İstiyorum Eğer Yardım Ederseniz Size Fazlasıyla...
  4. D

Arkadaşlar... Skin Nasıl Değiştiriliyor Bilen Var Mı... Canavarların Skinini Kız Yapmayı Düşünüyorumda...:))
  5. D

Merhaba Arkadaşlar... Artık Canavarlarla Uzun Konuşmaya Başladım... Videosunuda Ekledim... Bu Arada Arkadaşlar Daha Link Koymadım Çünkü Daha Oyunun Geliştirmelerini Tamamen Bitirmedim... Daha 2,3 günlük İşi Var...
  6. D

Arkadaşlar Sorun Yok... Kendim 1.2.5'e gecmenin yolunu buldum... Ve Bu Gün De Sizlere Creeperın Yeni Uzun Konuşma Versiyonunun Videosunu Çekeceğim... 3 Saat Aralıksız, Kendim Hikayeler Uydurdum...:))
  7. D

Üzgünüm Arkadaşlar Denedim Fakat Canavar Skinleri Sorun Çıkartıyor... Yazılar Çıkıyor Fakat Skinler Yeşil Renkte Falan Oluyor... Bu Arada Arkadaşlar Ben 1.3.1'e bi geçtiydiydim Ve Artık 1.2.5'e geçemiyorum Neden? Yardım Edermisiniz...
  8. D

Arkadaşlar Boşuna Öyle Demeyin... Ben Buna Heveslendim Ve Devam Ediyorum...
  9. D

Bu Arada Arkadaşlar 2.Partta Sorun Olmuş Onu Yeniledim... Sorun İçin Özür Dilerim...
  10. D

Arkadaşım 1.Olarak Bu Mod Artık Geliştirilmiyor, Yani Bu Modu Ben Güncelliyorum şu an Sadece... 2. Ben Daha 1.2.5 Sürümünde İstediklerimi Yapmadımkide 1.3.1'i Yapayım...
  11. D

Arkadaşlar Lütfen En Azından Bir Yorum Atarmısınız... Görüşlerinizi Gerçekten Merak Ediyorum...:))
  12. D

Mob Talker (1.2.5) Tanıtımıydı Bu... Aşşağıda (1.3.2) Var... Merhaba Minecraft Severler... İnternette Yeni Modlar Ararken Böyle Bir Şey Gördüm, Ve Hemen İncelemeye Başladım, İlk Başta Sadece Enderman-Creper Ve Zombiyi Konuşturmuş Adam... Bende Ekstradan Bütün Canavarları Konuşturayım Dedim...