DeJaVuGaRuNGa kullanıcısının son içeriği

1. DeJaVuGaRuNGa

Youtube kanalımı kontrol etmeyi unutmayın. Linkide işte burada...

Youtube kanalımı kontrol etmeyi unutmayın. Linkide işte burada: https://www.youtube.com/channel/UCS4pAcja_4cNqii44hZJa6A
  2. DeJaVuGaRuNGa

Five Night's at Freddy 2 Türkçe Map

Merhaba arkadaşlar.Bugün arkadaşımla birlikte FNAF 2 mapini yaptık.1 gün öncede Fnaf 1'in mapini yapmıştık.Önemli şeyler var. 1.Asıl oyundaki maskeyi biz balkabağı yaptık. 2.Puppet,Mangle,Ballon Boy ve TOY'lar geldi. 3.Puppet,Mangle,Foxy siz balkabağı giymişseniz bile size saldırabilir.Onlara...
  3. DeJaVuGaRuNGa

Five Night at Fredys Türkçe Yapım

Hayır bu map ta 5 kişi max... 1 kişi Güvenlik Görevlisi oluyor. Diğer 4 kişiden biri Foxy,biri Bonnie,biri Freddy diğeri ise Chicha oluyor ve cameradan bakıyor... Gerçek oyundaki gibi 2 kapı var ama Energy yok...
  4. DeJaVuGaRuNGa

Minecraft'ın FNAF mapi... Resimde geldi VirusTotal'da geldi...
  5. DeJaVuGaRuNGa

ekliyorum bi sorunum olmuştu hemen ekliyorum
  6. DeJaVuGaRuNGa

Merhaba beyler.Bugün arkadaşımla Five Night at Fredy's in mapini yaptım. İyi oyunlar. En az 2 kişilik En fazla 5 kişilik bir map... Yakında diğer oyunlarınında yapıcağız... Mapta CAMERA SİSTEMİ'de vardır.Çok zorlandık yapmakta ama olsun.Buna değer :) 1.5.2 ve üst sürümleri için çalışır.1.5.2...
  7. DeJaVuGaRuNGa

Açık Dünya, Modlu Senaryolu Macera Dünyası - Denizlerin Lordu [GÜNCELLENDİ 14.05.2016] (1.7.2)

Helal ama bişi dicm ben şu an Ankaradayım.Bilgisiyarım Aksaray'da ve ondaki minecraft Crak'li Preminyum ama bu bilgisiyarda kaldırmadığı için yüklemiyorum.Mod'lu Map pek yapmazsan iyi olur.Benim sorunum da olduğu gibi...
  8. DeJaVuGaRuNGa

Zihnini Geri Al - Adventure - Yarı Survival Map

Map'ta bir sürü hata var... Başlığından güzel bir şey sandım ama gerçekten bir sürü hata var. Mesela 2 tane örnek vereyim. 1.Yay ile düğmeye ok atarken ok düğmeye deyse bile Zümrüt gelmiyor... 2.Köylülerden alınan Emerald,Senden alınanlar zümrüt düzgün eşya alınmıyor pazardan ve köylülerden alınıp...
  9. DeJaVuGaRuNGa

SkyBlock'un Yeni Çağı: Quartz Block

Güldürdün kardeş :DSkyBlock'un bu kadar geliştiğini görmek ne güzel :)
  10. DeJaVuGaRuNGa

imamın "yeni" pcsi

İlk gördüğümde BUZ DOLABI sandım o ne lan öle :D
  11. DeJaVuGaRuNGa

Çeviri Ekibi Kuruyorum

Bu dediğin doğru ve senin mapların iyi oluyor seviyorum bi map yolla adamım Bu arada herkesin hayatına kimse garışamaz...
  12. DeJaVuGaRuNGa

Eski Askeri Üs | %10 |

Başlicam şimdi ha bi mapi full bitirince paylaşın abi. %10 benim neyime yarasın... Düzgün şeyler yap abi Map güzel ama %10 diye paylaşma full olunca paylaş. Ben bi mapa başlicm paylaşcm %0 tamamlandı diye güzel mi olck?
  13. DeJaVuGaRuNGa

SkyGalaxy 1.0 Minecraft Map'i

Merhaba arkadaşlar.Bugün bir havada geçen map ile sizinleyim.İlk önce şunu söyliyim.1.0 versionundaTHE MONUMENT bölümünü doldurmaya gerek yoktur. Çünkü o kadar fazla maden koymadım. 1.0 versionu daha bi durun ya :) Sürüm : 1.8.x Fazla uzatmadan hemen resimleri veriyim. Şimdi de Map'in...