Denizxd kullanıcısının son içeriği

1. Denizxd

Ortak

Ufak bütceyle ortak aranır opskyla başlicaz ! Zeus#0019
  2. Denizxd

Degreda /Ortak /Yetkili Alımları /Maaş Verilecek

Gelip Ailevi Söven Kankam Keşke Hazır Paket Kullansaydık Da Yaptırdıgım Paketi Kullanmasaydım İtem Sıfırlamada İtemlerş Sıfırlarken yetkilim diyer şeylerş silmemiş unutmuş normal bişe
  3. Denizxd

Ortak Aranır Bütce li

Hakkımda : Adım Deniz Yaşım 19 Gercek Hayatımda Yogun Bir Şekilde Çalışıyorum Ve İnsanlara Kaliteli Bir Survival Sunucusu Veya Başka Sunmak İstiyorum Elimde Webscript Alan Adı Discord Sunucusu Hazır Kitle Logo Survival 0 Dan Yapılmış Plugin Paketi Aradıgım Ortak da Hem Manevi Hem Maddi Destek...
  4. Denizxd

Ortak Alımı

Öncelikle Merhaba Aktif Sunucuma Ortak Arıyorum Sebebi Hem Pek İlgilenemedigim Hem Pcdr Aktif Cok Olmuyorum Ondan Dolayı 250 Tl Felan Verecek Üyeler Felan Beraber İlglenecez Hatalarka Felan Yetkilerimiz Hepsi Aynı Sadece Makine Aldıgım Yerin Sitesinde Tc Kimligim Oldugu İcin Veremicem Vds Dir...
  5. Denizxd

Kskskskdkfkdk swn kimsin acaba
  6. Denizxd

TurkNesli

dc.gg/degreda
  7. Denizxd

Tüm Yetkileri Verip Sadece Vds aldıgım yerdeki tc kimligimin kayıtlı oldugu site bilgilerini istiyorsunuz aynen köle arıyorum
  8. Denizxd

LiderNetwork Yetkili Kadrosunu Topluyor!

Sizi Farklı Yapan Nedir?
  9. Denizxd

ORTAK ARANIYOR Büyük Sunucu Büyük Projeler

Ark İstegi Attım Degreda#0021
  10. Denizxd

Öncelikle merhaba forum üyeleri aktif bir sunucum bulunmakta ve ortak ve yetkili alımlarından Bahsedelim Sunucu Hakkında : Degreda Minecraft Sunucuları / Survival Hayatta Kalma Bölümü Olarak Bulunmaktayız Sektörde 1.16.5 Olarak Bünyemizde 1 Kurucu 1 Genel Yetkili Bir Moderatör Yetkilimiz...
  11. Denizxd

Hosting

Merhaba Hosting Acacam Ortak Arıyorum Herşeyimiz Beraber aolacak A Z Ye 30 tl gibi bi bütce verecek **********/degreda gelerek destek acarsa daha iyi olur ' Chiara#0019
  12. Denizxd

Lifesteal Drakula [1.16.5 /Kalp Sistemi/Claimde PvP Aktif/Özel Texturepack /Koth/Gelişmiş Survival için oyna.epiklava.com

Merhaba Sunucuda Oyuncu Kayırma, Dupe, Haksız Ban, Para Üzeri Kurulmuş Serversiniz Sizin Servwre 2 bin tlden fazka attım ve boş yapıyonuz üzücü halada devaö ediyosunuz aktifligin epik lava
  13. Denizxd

Degreda Yetkili Alımları Aktif!

Alımlar Devam Ediyor