Desk kullanıcısının son içeriği

1. D

Amentes Network | Yetkili Alımları | Çeşitli Eventler | Ve Daha Fazlası...

Davet Kodu Yenilenmiştir. Yorumunuz İçin Teşekkürler
  2. D

Sunucu Yarın Açılacaktır / disc.ord linkindeki boşlukları birleştirerek girmeyi dene
  3. D

Amantes Network Güzel Tatlı Bir Günden Hepinize Merhaba Arkadaşlar! Bu Gün Sizlere Güzel Bir UltraOpSkyBlock Sunucusu Tanıtacağım! Öncelikle Sunucunun Birkaç Fotoğrafını Görmek İstemez misiniz ? İşte Sunucunun Birkaç Görseli [ Spawn ] [ Ada] [ Arena ] [ Edit ] [ Köylü Takas...
  4. D

Relax MC-1.8x-Yetkili Alımları

Sunucuya Giremiyorum!
  5. D

KİLİT

sunucu kapalı
  6. D

Yetkili Alımlarımız Sizi Bekliyor! - Ne Bekliyorsun Tıklasana!

Sunucumuz Hub Sunucusudur! Ve Birbirinden Güzel Yetkili Alımları Sizleri Bekliyor! Sunucumuza Yeni Oyunlar Yeni Özellikler Getirebilmemiz İçin Size İhtiyacımız Var! ALIMLAR - Mod - Mimar IP - AtalenteCraft.aternos.me
  7. D

Pluginer Alıncaktır V.B Discord lazım

******** yazan yerde ********** yazıyor!
  8. D

x1 Mimar Alımı - Sunucu Hazır Değildir. - Warpları Hazırlayacak Bir Mimar!

Buildi Güzel Mimar Arıyorum! AtalenteSky.aternos.me
  9. D

Cube Land Mimar Kadrosunu Kuruyor

Sunucuda Değilsiniz!
  10. D

benim ile oynayacak var mı ?

Arkadaşlar Benim Hazır Sunucum Var Ama Cidden Bilginiz Varsa Sizi Kurucu Yapabilirim! gelirseniz sizi test edebilirim :) AtalenteCraft.aternos.me
  11. D

REKLAM Aternos Atalente Craft / Aternos Diyip Geçme / FFA - Creative - Duel / Yetkili Alımları!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...