Desperdoo kullanıcısının son içeriği

1. Desperdoo

Oriononline! 7/24 açık lagsız factions server..

Parayla alakamız yok su an sizin için 50 tl zarardayız ayrıca server tamamen emek elimizden geleni yaptık ancak begenmediysen girmeyebilirsin.... Parayla alakamız yok su an sizin için 50 tl zarardayız ayrıca server tamamen emek elimizden geleni yaptık ancak begenmediysen girmeyebilirsin....
  2. Desperdoo

Oriononline! 7/24 açık lagsız factions server..

OrionOnline -------------------------- FARKIMIZ: Farkımız diğer serverlardan daha eğlenceliyiz. Adaletliyiz. Disiplinliyiz. Küfür , Hile , Bugdan yararlanma , Adaletsizlik vs. Gibi şeylere tahammülümüz yok. Eventlerimiz çok zevklidir. Ve size bedavaya böyle eğlence dolu bir server sunuyoruz...
  3. Desperdoo

İlk Skin Çalışman _GrayGuy_

Umut Oynadigin Server Varmi Sürüm Farketmez ?
  4. Desperdoo

Craft Mania ACİLDİİİ KOSSSSS..

Merhaba Arkadaslar Adım Mehmetcan . Size Serverimizin Özelliklerini Tanitmak İstiyorum . - 0 Lag Sorunu . - 2 Haftada Bir VİP Cekilisi . - Serverin AdiCraftMania'dir. - Online Durum 7/24. - Server Max Player 32 . - Kapanma İhtimali Kesinlikle Yoktur . - Server İP = 217.198.134.145 Gel Sende Bu...
  5. Desperdoo

CraftMania Sizleri Bekliyor İp İçeride Koş -------->

Merhaba Arkadaslar Adım Mehmetcan . Size Serverimizin Özelliklerini Tanitmak İstiyorum . - 0 Lag Sorunu . - 2 Haftada Bir VİP Cekilisi . - Serverin AdiCraftMania'dir. - Online Durum 7/24. - Server Max Player 32 . - Kapanma İhtimali Kesinlikle Yoktur . - Server İP = 217.198.134.145 Gel Sende Bu...
  6. Desperdoo

CraftMania Server Acildiii.....

Şu ana kadar gördüğünüz tüm serverleriunutun.Hayalinizdeki server tam daburası.Mutlaka bakın. Yoksa pişman olursunuz! - MÜZİK! - Otomatik yenilenen hammadde sistemi! - Sıcak oyun ortamı - İlgili yetkililer - Eksiksiz oyun - 0 LAG garantisi - Otomatik arsa sistemi ile adminlereihtiyaç duymadan...
  7. Desperdoo

Merhaba Arkadaslar Belki Beni FearCraft'tan Tanirsiniz. Benim Adim Mehmetcan . Arkadaslarla Toplanip Bir Server Kurmaya Karar Verdik. Ve Serverin Özelliklerinden Bazilarini Paylasmak İstiyorum Sizlerle . - %0 Lag diye bir şey yoktur illaki lag girer ama biz %0.1 lag oranı veriyoruz. :) - %100...
  8. Desperdoo

Merhaba Arkadaslar . Oncelikle Kendimi Tanitayim . Adım Mehmetcan . Arkadaslarla Toplanip Bir Server Kurmaya Karar Verdik . Lafi Agzimda Fazla Çevirmeden İP'yi Vereyim . 217.198.134.145 . Serverimizin Adi ÜÇHİLAL'dir. Kurucular İlgilidir . Reklamci Alimi Vardir. Çabuk Gel Yerini Kap ;)
  9. Desperdoo

Merhaba Arkadaslar . Oncelikle Kendimi Tanitayim . Adım Mehmetcan . Arkadaslarla Toplanip Bir Server Kurmaya Karar Verdik . Lafi Agzimda Fazla Çevirmeden İP'yi Vereyim . 217.198.134.145 . Serverimizin Adi Craftmania'dir.. Kurucular İlgilidir . Reklamci Alimi Vardir. Çabuk Gel Yerini Kap ;)
  10. Desperdoo

Minecraft Survival ÜÇHİLAL Server.

Merhaba Arkadaslar . Oncelikle Kendimi Tanitayim . Adım Mehmetcan . Arkadaslarla Toplanip Bir Server Kurmaya Karar Verdik . Lafi Agzimda Fazla Çevirmeden İP'yi Vereyim . 217.198.134.145 . Serverimizin Adi ÜÇHİLAL'dir. Kurucular İlgilidir . Reklamci Alimi Vardir. Çabuk Gel Yerini Kap ;)
  11. Desperdoo

amerika - Acayip Mine Konuları

Öncelikle herkese selamlar! 3 arkadaş açtığımız bir YouTube kanalımızı tanıtıyoruz. Kanalımızda Minecraft oyununda güncel konuları ele alıp kısa ve sessiz filmler haline getireceğiz. Tabi bu hep böyle devam etmeyecek. İleride bilgisayarlarımızın el verdiği kadar diğer oyunlardan ve Minecraft...
  12. Desperdoo

Kaliteli Bir Yetkili Arıyorsanız Girin Içeri !!

Olabir kardeşim server bilgilerini mesaj olarak atarsan hallederiz :)
  13. Desperdoo

Kaliteli Bir Yetkili Arıyorsanız Girin Içeri !!

Selamlar, Hemen konuya gelmek istiyorum. Çok kişi serverine admin,builder,mod vs. yetkililer arıyor ve eğer ilgileniyorsanız birde beni deneyin derim. Neylerden anlarım ? Yaratıcılığım vardır,Wg , We Anlarım, Permissons ve Group ayarları yapabilirim. Servera vaktimi ayırırım. Kişilere...
  14. Desperdoo

Servere Girdiğimde Çok Lag Oluyor..Yardım Edermisiniz ?

Öncelikle merhabalar, 1.3 sürümü geldiğinden beri doğru düzgün serverlarda oynuyamıyorum. Çok tuhaf bir şekilde lag oluyor. 1.2.5 sürümü oynarken rahatlıkla oynayabiliyordum ama şimdi hiç oynayamıyorum. Oyuna giriyorum 5 dakika sonra arkadaşlarım beni yanında donuk bir şekilde görüyor...