destroyer01 kullanıcısının son içeriği

1. destroyer01

KEYUBU Sorunsalı

Küfür ediyorsa açarsın adli işlemini olur biter, adam parasını vermiş ne hakla hizmetini durduruyorsun sözleşmede söverse aldığı bütün ürünleri iptal ederim mi yazıyor? Borçlar hukukuna göre yaptıkları sözleşme hala geçerli ancak karşı taraf borcunu gereketiği gibi ifa etmiyor buda hakaret kadar...
  2. destroyer01

Assassin’s Creed Valhalla PS5 Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed Valhalla "10 kasım 2020" tarihinde piyasaya çıkacak tahmini olarak 2021 içerisinde PS5'e sunulabilir.
  3. destroyer01

KEYUBU Sorunsalı

Hocam tebrik ediyorum, sizin başınıza gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Hem sunucu ziyan olmuş hem de muhatap bulamıyorsunuz. :bilmem:
  4. destroyer01

Yardım torrent sorunu

Torrent seed mantığıyla çalıştığı için dosyayı başka birinin gönderiyor (seed ediyor) olması lazım.
  5. destroyer01

Valorant 1.09 Yama Notları

Bilgilendirici +1
  6. destroyer01

Astroneer'da Bakır Nasıl Elde Edilir?

Uçuk bir fiyatı olmasa aslında gayet güzel bir oyun.
  7. destroyer01

Fall Guys Kaç GB?

Merhaba, oyunnu steamde yer alan sayfasında sistem gereksinimleri arasında Fall Guys için azami olarak "2 GB kullanılabilir alan" olması gerektiği belirtilmiş.
  8. destroyer01

Horizon Zero Dawn Tanıtım

Harika bir tanıtım olmuş elinize sağlık :)
  9. destroyer01

JNTBİLİSİM.COM / MİKROTİK+Voxility %99 DDOS Koruması / Düşük Ping / Türkiye Lokasyon

Merhaba, paketlere ek olarak hazır konu tasarımı, plugin paketi gibi çeşitli ücretsiz hizmetler sunuyor musunuz
  10. destroyer01

Wordpress hosting

Güzel host'u kullanabilirsiniz fiyatları orta seviyede
  11. destroyer01

Mount and Blade II: Bannerlord Hileleri

Merhaba, oyunda hileleri kullanmak için bir kaç ayar yapmanız gerekli. Mount and Blade II Bannerlord > engine_config.txt dosyasını bulun ve Notepad ile açın ardından CRTL+F ile şunu aratın "cheat_mode " 0 olan değeri 1 yapın. Ardından yeni bir senaryo açarak hileleri kullanmaya başlayabilirsiniz...
  12. destroyer01

Yardım laptopa 2. ekran bağlama

Görüntü ayarları sekmesine bakın, hatırladığım kadarıyla oradan ayarlanıyor :bilmem:
  13. destroyer01

playstation 3 usb görmüyor

Medya sekmesine gelip USB'yi bulun ve üçgene basın, tümünü gösteri seçin dosyalarınızı göreceksiniz.