DevAcroo kullanıcısının son içeriği

1. DevAcroo

Ön Gösterim Minecraft 1.16 (Nether Update) Ön Gösterim

Yavaş yavaş kare oyundan yeni bir devrim oyununa geçiyor. Helal olsun valla
  2. DevAcroo

hala harita yapanlar var mı??

Aslında çok iyi! Tam da bana yeni harita ekibi lazımdı. :D
  3. DevAcroo

İstek Eggwars Köylüsü Marketi

Merhaba bunu skript ile yapabilirsin ama bana inan eklenti ile çatışacaktır. Eğer kullandığın eklentinin kaynak kodlarına sahipsen ve Java kodlayabiliyorsan kendin ekle derim. Dediğin hiç sağlıkli değil. İyi forumlar.
  4. DevAcroo

Günlük/Haftalık/Aylık Ödül Sistemi -Oyuncularınızı Sunucuya Bağlayın

Resimleri konuya yükleseydiniz diğer kullanıcılar için daha kolay olurdu. İyi forumlar.
  5. DevAcroo

Onaylı Tanıtım ( ÇÖZÜLDÜ ) Websend ile alakalı acil yardım.

Büyük ihtimal ile yanlış versiyon veya güncellenmemiş bir eklenti kullanıyorsun. Güncellemeyi denedin mi?
  6. DevAcroo

Yardım ezrank rankların bedellerini değiştirme

Skript ile yapabilirsen hey maşşallah :leley:
  7. DevAcroo

Crash m.c.q

Merhaba, mümkünse başka bir cihazda deneyebilir misin? Eğer çalışmıyorsa büyük ihtimal bozuktur :/
  8. DevAcroo

Ozzy craft server yöneticisi arıyor

Merhaba, Java ve Skript kodlayabiliyorum. Yardımcı olabilirim xD
  9. DevAcroo

>>> Lina Network >>> play.LinaMC.com >>> BOSS| MESLEK MARKET| GELİŞMİŞ İKSİRLER| VE NİCESİ <<<

Konu anlatımı çok güzel. Tebrik ederim, bu devirde böyle sunucu açan pek azdır :D Umarım verdiğiniz emeğin karşılığını alırsınız.
  10. DevAcroo

VespantinoPvP Tekrar Aktif !!!

Hocam eyvallah, açmışsınız sunucu ama konu anlatımında sunucuda bulunan bir kaç sistemin fotoğrafını koysaydınız :D Bak şimdi ben scoreboard'ı merak ettim xD
  11. DevAcroo

Play.SleepyCube.Com | ULTRAOPSKYBLOCK | 1.8 | Herkese VIP | Bir sunucudan daha fazlası! | KONUYA BAKMADAN GEÇME!

Konu tasarımı çok güzel olmuş. Umarım verdiğiniz emeğin karşılığını alırsınız :leley: