dhizek kullanıcısının son içeriği

1. dhizek

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

kim nefret ediyormuş benden ? oyuna gelen herkese yardımcı olmaya çalışan ve olan da birisiyim. Ayrıca bi soru daha sormuştum."Eğer itirazın var ise discordda ticket açabilirsin" demiştin bana. Açtım fakat saniyeler geçmeden ban attınız. Neden ?
  2. dhizek

Altın 1.20.4 Tabanlı %100 EMEK SURVİVAL | 359 Özel Büyü | Teslimat | Turnuva | Envoy | Çiftci | KOTH | LAGSIZ OYUN KEYFİ | play.mc4fun.net | 15 Ocak Açılış

Sunucuda herkes hile olmasına rağmen Moderatörleri sürekli oyunda 2 kişiyi sırf sevmediği sapık gibi takip ediyor açığını arıyor ve ne yaptıysa izliyor. Sonunda ban attılar zaten atmadan önce tüm her şeyimi sildiler. Discord adreslerinde Ticket atmamı söylediler eşyalarımı ve sandıklarımı...
  3. dhizek

Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

Karantinadan dolayı arkadaşımla beraber oynuyoruz. Arkadaşım bizde kalıyor ki aynı ip üzerinden girmiş oluyoruz. Arkadaşım "Allah_Oyunda" diye hesap açtığı için IP ban yedim. Bu durumda ben de oynayamıyorum. Hoşuma gitmeyen kısım IP ban atılması oldu. Keşke tek o hesabı banlasaydınız da...
  4. dhizek

OYNA.SUFMEN.NET - 1.12 Altyapılı Survival - 1.8/1.15!

Server hoş güzel fakat adalet saygı yok ve oyuncular önemsenmiyor. Saygı konusunda; Geliştiricileri çok saygısız, kendisi söylemişti oyuncuların umrunda olmadığını. Ki adalet ve saygının olmadığı yerde düzen olmuyor. Onun dışında kendisi ile tartıştığım için beni banlıyacaktı. Neden bilmiyorum...
  5. dhizek

YENİ SIFIRLANDI! [ play.ZeusOnline.club ] - Lagsız %100 Kalite SURVIVAL Keyfi! - Başarım ve Görevler - Rütbe - DURIEL | Hatasız ve Akıcı 116 Plugin

Aldıkları rehber oyunda 7/24 afk. Soruları oyuncular cevaplıyor genelde. Onun dışında oyunda mob farmım lag yaptığı için sınırsız bir şekilde banladılar. Disdord'dan attılar. 2 gün oyunda isem 24 saat aktif olmuşumdur. Bütün emeklerim çöp oldu. Tavsiye Etmiyorum... Onun dışında kötü bir hile...