dimitris831 kullanıcısının son içeriği

1. dimitris831

Bilgisayarım GTA 5’i Kaldırır Mı?

Selam arkadaşlar, bilgisayarım hakkında bulduğum her şeyi aşağıda görebilirsiniz. Ben pek anlamam, acaba bilgisayarım Gta V'i çalıştırır mı? Kaç FPS'te oynarım?
  2. dimitris831

Emek SkyBlock Plugin Paketi 1.8.X - 1.13.X - Ada Oylama,Ada Yükseltme VB Sistemler

Pakette FabledSkyblock (ücretli eklenti) kullanıldığından ücretsiz paylaşılamaz.
  3. dimitris831

Yardım Multiverse-Inventories

Öncelikle herkese merhaba, bugün sizinle birlikte sunucumda yaşadığım ve canımı çok sıkan bir sorunu paylaşmak istiyorum. - Sorunum - Multiverse-Inventories eklentisinde, oyuncu lobi (spawn dünyası) ve ada (island_normal_world dünyası) dünyalarında bulunurken aynı envantere sahip olmasını...
  4. dimitris831

Play.SleepyCube.Com | ULTRAOPSKYBLOCK | 1.8 | Herkese VIP | Bir sunucudan daha fazlası! | KONUYA BAKMADAN GEÇME!

Sunucu güzele benziyor ama ASkyBlock kullanılmasaydı müthiş olurdu.
  5. dimitris831

İstek VipZero benzer skript

Buyrun, üyeler /vip komutunu kullandıklarında hem rütbelerini, hem de bakiyelerini görebilecekler. Demir zırhta ücretsiz süreli VIP bulunmaktadır. SkyLord grubuna skylord yetkisi, SkyMaster grubuna ise skymaster yetkisi verilmeli. 24 saatliğine ücretsiz VIP alabilecek ve eğer oyuncu SkyLord ise...
  6. dimitris831

Yardım SilkSpawners Düşenleri Değiştirme

SilkSpawners'da demir spawner yok.
  7. dimitris831

Yardım Yardım aternos skript

Skript sürümünüzü 2.1.2'den 2.2 olarak değiştirmeyi deneyin. Buyrun link: Skript Core
  8. dimitris831

Yardım SilkSpawners Düşenleri Değiştirme

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir SonOyuncu sunucusunda Iron Golem spawnerını koyunca direkt demir ve gül veriyordu, SilkSpawners'ta düşen şeyleri değiştirmenin bir yolu var mı? ItemSpawners kullanmayı denedim fakat çözemedim, lütfen yardım edin ki SilkSpawners'da düşen eşyaları değiştirebileyim.