Doc.

Merhabalar. Yiğit ben. 15 yaşındayım,Tekirdağ doğumluyum. Çok gezdim:Ege kıyısı,Orta Karadeniz kıyısı,Akdeniz kıyısı,Güneydoğu'nun Batı kısmı çok güzel yerler,vatan toprağı her yer. Sağlık meslekte Anestezi okuyorum,bulaşma bana kovalarım. Boyum uzun,zayıfım,sarışınım falan işte. Yabancı dilleri severim,global dille ilgileniyorum işte kendimce. İyi bir müzik dinleyicisiyim. Yabancı müzikler kulağıma daha yatkın. Aslında her türü dinlerim,arabesk rap hariç. Gerçek bir oyuncuyum,çok iyi takipçisiyim sanal dünyanın. Asla MMOFPS'lerde ustalaşamayacağım,CO-Operation değil ise. Kitap okurum,seversem çok okurum. Dinlemekte üstüme yok sanırım,kulaklarım çok açık. Fantastik şeylere bayılırım. Yazarım,kalemim güçlü;hayal gücüm de öyle. Herkes gibi bir hobi belirleyemem,bana ne hoş gelirse onu yaparım. Dizi izlerim,yabancı diziler daha çok tabii. Batılılaşıyorum,biliyorum ama bu benim dinimi veya milletimi bıraktığımı göstermez. Vatanımı seven bir Türküm ve dinime,dini değerlerime saygılı bir Müslümanım.
Doğum günü
20 Mar 1998 (Yaş: 26)
Meslek
Öğrenci,Stajyer Anestezi Teknisyeni

Takip Ettikleri