DogukanChina kullanıcısının son içeriği

1. DogukanChina

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

Sunucumuz geniş çaplı bakıma alınmıştır aynı zamanda geliştirmeler eklenmektedir sunucumuzda şuanda yapılan bakım sürecinde hatalar giderilmiş 1v1 sistemi eklenmiş bulunmakta klan savaşı sistemini ekleniyor aynı zamanda fethet ve savun etkinliği sunucumuza ekleniyor reklam konumuz en kısa sürede...
  2. DogukanChina

Play.SilentNW.Net - Oto Sat | Rulet | Günlük Ödül | ADAKIT | Event | 1.8 - 1.13 | JackPot | 0 Lag | Kolay Gelişme!

Sunucu, Konu Gayet Güzel ve Başarılı Fakat Konunuzu Günde Bir Güncelleyiniz Forum Kurallarına Aykırı Olduğundan Forum Yetkilileri Sorun Yaratabilir Sunucu İçin Puanlamam 8/10 Konu Tasarımı 9/10 1 puanı sunucu sistemlerindeki yanlış yazılardan kırdım
  3. DogukanChina

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

Sunucumuzu normalde bir kaç gün geç açacaktık fakat oyuncuların discord ve WhatsApp üzerinden istekleri doğrultusunda erken açtık sunucumuza yenilik olarak sniper oyunu, özel parkur etkinlikleri ve kasa sistemi ekleniyor aynı zamanda sunucumuzu opfaction ayırmak için aşırı itemleri eklemek...
  4. DogukanChina

Yorum için teşekkür ederim. Biraz forumda gezindik bu tarz bir server bulamadık ve sevileceğini düşünük. bütün ekibimiz yeni özellikler, etkinlikler eklemek için çalışıyor uzun bir süre kalmadı kısa zamanda açıyoruz
  5. DogukanChina

Discord linki ekledim konuya ordan ekleyebilir yada direk önerilerinizi oraya sohbet kısmına yazabilirsiniz 1526052272 [Güncel] Sunucumuz neredeyse tamamlandı en yakın zamanda acılacaktır [Güncel] Zombi Kulesi Eklendi [Güncel] Örümcek Vadisi Eklendi
  6. DogukanChina

Konu içinde discord adresim var beni eklerseniz alabilirim
  7. DogukanChina

Şuanda net olarak tarih verem ama bütün ekibimizin tüm olanakları ile çalıştığına emin olabilirsiniz. Server içerisinde olacak bazi sistemlerden 2 gün içerisinde konu düzenlemesi yaparak anlatacağım ordan sistemleri görebilirsiniz bütün sistemlerimiz tamamlandığında seveceğinizi düşünüyoruz...
  8. DogukanChina

Artık eskisi gibi 1 sene açık tutup kapatılan bir server olmayacaktır. Serverimiz yeni düzenlenen sistemleri ile birlikte uzun bir oyun keyfi ve düzeni sürdürecek ve uzun sürecek bir gelişim aşaması olacak yani server içerisinde klanlar savaşmaya başlamadan önce uzun bir gelişme dönemi...
  9. DogukanChina

[+] Sunucu tekrardan ayarlanmakta olup geniş çaplı mimari ve oynayış değişiklikleri yapılmaktadır. Yepyeni özellikler ile mmorpg ile factionu modlarını birleştiren bir server olarak döneceğiz. Takipte kalın iletişim için forumdan mesaj atabilirsiniz 1525378963 kardeşim öncelikle yorumunu düzgün...
  10. DogukanChina

Chestcommands oyuncu hedefleme

Daha öncede yapmıştım aynısını fakat üzerinden 3 sene gecti kayıtları elimde yok çalışıyor fakat oyuncu hedeflemeyi bulamadım %player% genel olarak denedim ama [player] gibisinden bir şey olabilir bir kaç deneme yapsamda başaramadım Konu Güncel Bir Bakarsanız Sevinirim
  11. DogukanChina

Krediye kazma upgrade!

Kredinin envantere gelip gelmeyecegini ve 1 kazma kaç kere upgrade edilebilir ayrıca bu upgrade komut ilemi olacak spawndan tabela ilemi bunları yazarsanıuz yardımcı olabilirim