Dorukxdxd kullanıcısının son içeriği

1. D

[Yardım]Yemeğe iksir etkisi verme

furkitr skype istek yolladım kabul et:çekiç: :çekiç: Bir Saatimi Aldı Ama Ekmegi Yiyince GoldenApple Efekti+Su Altında Nefes Alma+Night Vision Çürük Et Yiyince Rejerenasyon Gelio Ve Açlık Yeriniz Full Doluyo
  2. D

ÖNEMLİ!

sen üyesin neden bana karışıyon ? çık git ben adminler veya moderatörlere sordum mal
  3. D

ÖNEMLİ!

Arkadaşlar Forumda Her Konu Açtığımızda Kontrol Edilcekmiş Diye Duydum Ve Böyle Olacaks Reklam Bilmemne Fln Yaptığımızda hiçbirini onaylamicaklar Yani Forum Biraz Issız Olcak Diyorum Şöle bir şey Yapabilirdiniz 20DK İçinde ! Mesaj Hakkı Aynı Mesajdn Sadece 2 Tane yazabilme gibi yapsaydınız hem...
  4. D

Ahmet Bilişim | 25 Liralık Mc Serveri

Ahmet Bilişim Server Satışları Başladı Bilgiler : http://www.ahmetbilisim.org/web-hosting-2/ 70 Kişilik Server 25 TL Sınırsız Trafik Donma Yok Lag Yok
  5. D

>>TheLegend<< | Extra[v3.0] | Plugin Paketi | Kesinlikle Reklam-Sorun Yoktur! | 1.6.2 Link Eklendi

Her Yaptığın Şeyler Neden Bukadar İyi Olmak Zorunda ?
  6. D

tinker construct 1.6.2(istek)

Çok Saol Bende Arıyordum
  7. D

1.5.2 112 Li Mod Paketi Inanmak Zor Değilmi

Mo Creatures varmi göremedimde
  8. D

Çok Acil Lütfen Bakın Modlarla Ilgili

Arkadaşlar ben tekkit classic server kurdum sizin için hamachileride hazırladım oynarız diye tekkiti seven bissürü insan var hemen söleyeyim fazla uzatmadan ben kuruyorum açtım konsolda hata yo ama servera girilmiyor communication error hatasını veriyor girerkende end of stream dior...
  9. D

Çok Acil bir şey Lütfen Bakın

Arkadaşlar ben tekkit classic server kurdum sizin için hamachileride hazırladım oynarız diye tekkiti seven bissürü insan var hemen söleyeyim fazla uzatmadan ben kuruyorum açtım konsolda hata yo ama servera girilmiyor communication error hatasını veriyor girerkende end of stream dior...
  10. D

Modlu Server Kurmak

bu 1.4.7 mi 1.5.2 mi ??? :?
  11. D

Minecraft Eksikleri...

-Oyuncuların isteklerine göre DLC yani ek paket çıkarılmalı. -Village çıkma oranı yükseltilmeli. -Yeni moblar eklenmeli. -Yeni birkaç maden. -HEROBRINE Mobu
  12. D

Havada duruyor...

DYBilişim Satışlarımız Başladı Almak Isteyen Skype : hk_black Uygun Fiyatlara Satiyoruz 0 lGa Garantisi ve 7/24 Açık 40kişilik 25Tl Normalde 40TL Ama Sizin İçin 25TL :D
  13. D

Yardım Sıfırdan Bukkit Açacağım(vps) Aklımdaki Sorulara Cevap Ariyorum

Güzel olmuşta Baya Karışık Sen İstersen Ahmet Abinin Pluginlerini Al Tüm her şey Ayarli Skype: AhmetMelihTR :)
  14. D

Türkçe Plugin Paketi

&2 Arkadaslar Biliyorsaniz SealCraft'ın Pluginlerini Atarmısınız Çünkü çok Beğendim Fena Güze IP: 176.227.209.195 Çok Fena