eagleeye kullanıcısının son içeriği

1. E

Sorun

yapar klasörü ?
  2. E

Istek Seed

İllede dağ olsun :) Dağlık alanları düzlük alanlardan daha çok seviyorum nedenini bilmiyorum :)
  3. E

Istek Seed

Arkadaşlar büyük bir dağlık seed istiyorum yanındada ağaçlık bir alan olabilir böyle bir seed bileniniz varsa yazabilir mi ?
  4. E

Feed the Beast - Bedava Enerji Üretimi! - #1

Ulan diyelimki bunu sadece Fake_Dead yapıyor ve ondan çaldı ulan size sonuçta böyle bir konu yok ve göstereyim demiş SİZE NEE
  5. E

Fake_Dead'in 55 Modlu .minecraft Dosyası

Ulan be bende bunu arıyordum :D
  6. E

Ctrl+f

6 değilde 9 taratsak daha güzel çıkıyor
  7. E

Pc Kapanıyor

arkadaşlar minecraft oynarken yarım saat sonra pc kendiliğndfen kapanıyor çok araştırdım sürekli fan al falan diyorlardı neyse babamda fan çok olduğundan iş kolaydı aldım geldim eve bilgisayar yerleştirdim pcyidi temizledim ama sorun hala var sizce ne olabilir yardım edin lütfen ?
  8. E

Minecraft Acı Hatıralarınız...

Sime çiftliği kazıyordum baktım yukarıdan lav sesleri geliyor yukarı kazdım açık alana ulaştığım anda daha ne olduğunu bilmeden arkadan tsss sesi geldi bakasıya kadar da ztn creeper patladı üstümdede zırh falan yoktu öldüm eşyaların yarısı lafın içine fırladı :(
  9. E

Sorun

Arkadaşlar nereye açılıyor bilmiyorum buraya yazıyorum Ben minecraft oynarken pc yarım saate bir kapanıyor arkadaşlar sorun ne olabilir ?
  10. E

Evin Üzerinde :d

Arkadaşlar bir şey denemek için bir survival açtım birde bamışım ki köyün içinde bir evin üzerinde spawnlandım hiç köy aramaya gerek yok yani seed şu seed: -2180073629337452535 alntı değildir rastgele açtım bu geldi
  11. E

Adventure Map

Arkadaşlar çok uzun bir adventure map arıyorum şuana kadar 7-8 tane adventure map bitirdim çok eğlenceli sizin yaptığınız maplar falan varsa mesaj atın lütfen :)
  12. E

Medeniyet Kuruyoruz(Multiplayer)

Önyargılı davranıyosun farkındamısın Belki o kadar ugraştı yaptı ?
  13. E

Dört İşlem Hesap Makinesi!

Abi bu ne ben böyle bir şey görmedim ya :eek: Hazırlaması çok çok uzun sürmüştyür herhalde ne kadar bir sürede bitirdin bunu Hala şaşkınım :eek:
  14. E

Medeniyet Kuruyoruz(Multiplayer)

Şu adamı kötülemekten bıkmadınız mı ya sevmediysen konuyu takip etmeyi bırakın abi yok yol zorlu değilmiş bir sürü ağaç varmış falan filan yeter ama "-.-