EddieManton kullanıcısının son içeriği

1. EddieManton

Beklenen Minecraft Premium Ödüllü Survivor Yarışması 12 Kişi Aranıyor (Twitch Youtube Yayını)

beyler eğlencesine yapıyorum finansal açıdan bir gelirim yok isteyen katılın diye hediye veriyorum zaten 4 kişi yazdırdı kendini sizde bi msj atın konuşalım bu arada pardon zehir yazmışım potion*isteseniz pvp yarismasi da yapariz macro ve hack açanları almayız sıkıntı çıkmazaçıkta server var...
  2. EddieManton

Beklenen Minecraft Premium Ödüllü Survivor Yarışması 12 Kişi Aranıyor (Twitch Youtube Yayını)

Merhaba Arkadaşlar, Düzenliyiceğimiz survivor yarışmasında Ödül olarak MINECRAFT PREMIUM vericez.Yarışmamızdaki 2 takım adalara ayrılıcak adalarda kazı yapmak yasak olucak ama build yapabiliceksiniz.BUnları yapmak için de yarışmalardan takım olarak kazandığınız eşyaları kullanıcaksınız.Bazı ödül...
  3. EddieManton

MC AUTOPIA Ya ADMIN MODARATÖR REKLAMCI VE REHBER ARANIYOR

Merhabalar, Ben Erman 2013 de kuzenimle kurduğum ve popüler bir server olan McAutopia yı yendien açmaya karar verdik,Serverimizde MAP ve PLUGIN eksiği yoktur sadece oyuncularla ilgilenicek ve oyunculara daha iyi ve eşit bir deneyim sunucak yetkililere ihtiyacımız var.1 aylık çalışmadan sonra...
  4. EddieManton

[★]McAutopia[★]Muhteşem RPG Factions Deneyimi[★]Whitelist Yok[★]Alım Var[★]Ne Bekliyosun[★]

Serverdeki eifelin schematic olduğu doğru ama sen bunu sülaleni satsan yapamzsın
  5. EddieManton

[★]McAutopia[★]Muhteşem RPG Factions Deneyimi[★]Whitelist Yok[★]Alım Var[★]Ne Bekliyosun[★]

Serveri Kapattık Sonra bi arkadaşıma paneli verdim o da sacmalamış da neyse zaten kapanıyodu daha iyi bi şekilde açılcaz HUBolcaz Multiverse le falan da diil 6 serverden oluşucak
  6. EddieManton

Arkadaşım Yukarda belirtiğimgibi tam RPG diil RGP si Zayıf.Daha serbesti
  7. EddieManton

SErver mmorpg dir yani biraz free si yani serbesti :D.Ama RPG sınıfına giriyo konu doğru yerde adimler kontrl etti :)
  8. EddieManton

McAutopia RPG plugineri(oplu) Alımı Server Min 20 kisi

Beyler RPG serverimiz olan Mcautopianın pluginerlerinden birinin sbs nedeniyle serveri bırakması sonrası RPG pluginer eksiğimiz oldu eğer ilgileniyorsanız skype: ermiozyurt lütfen istek gönderirken bu konu ile ilgili olduğunu yazın yada sitemizden başvuru yapabilirsini www.mcautopia.wix/anasayfa...
  9. EddieManton

Tarafını Seç Steve:Notch sana sesleniyorum herobrine geri döndü. Notch:Evet bu doğru herobrine geri döndü ve yalnız değil.Klanını kurup onunla mücadele etmeye başlamalısın Steve:Peki ben bunu nasıl yapabilirim ayrıntılı bilgi verir misin? Notch:Tabiiki anlatmaya herobrine ile cehennemden kaçan...
  10. EddieManton

Beyler /goto komutunu nasıl engellerim Yardım (commandblocker) yaramiyo

Beyler Acil /goto nick komutunu engellemenin yolunu bulmam gerek lütfen yardımcı olun minnetar kalırım