efeaks kullanıcısının son içeriği

1. efeaks

Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

beyler altına atılan yorumlarda yeah girl in minecraft yazıyordu hahahah :D
  2. efeaks

AhmetMelihTR® The-End HungerGames Plugin Paketi ©2013

db4free.net ten bi üyelik aç sonrada ordan database oluştur sonra databesedeki bilgileri configin en altına yaz :)
  3. efeaks

MineCraft Ateş Nasıl Bulabilirim.

bunu yazıp survivalda hileler açikken alabilirsin /give (isim) 51 64
  4. efeaks

hava kararınca öyle bir şey olmaz fakat coin sistemini aktif edebilirsin
  5. efeaks

Ontinin Mallığı

arkadaşlar ben flamecraftin sahibiyim hunger games serverimiz vardi onu açtık fakat adamlara 1 ay satın alıcağımızı söyledik ve serveri 1 hafta sonra 1 gün kapalı kaldı sonra 1 hafta daha sonra bu 2 güne uzadi adamlar ne yaptiklarini bilmiyorlar ve sonra 15 gün kala serveri kapattılar o**** ne...
  6. efeaks

video değil bi foto atarım link istersen :) yada al link...

video değil bi foto atarım link istersen :) yada al link :http://s1249.photobucket.com/user/WindedC12/media/FinalImg_zpsa2aae251.jpg.html
  7. efeaks

Acil Yardım Hunger Games İle İlgili

başlat.bat değil internetten rtoolkit indir kur ve aç olur
  8. efeaks

¤ İncicraft | 7/24 Online Linux Server | 0 Lag | Büyük Eventler|31.210.126.201:9065|¤

alım varmı r4 yerde rehberlik 3 yerde adminlik 1 yerde modluk yaptim olmadı skype adresimi veriirm ve 4,5 gün oyundan kalırım :)
  9. efeaks

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

* Nick:HelixCZE * Gerçek ad:efe * Yaş:15 * Referans(deneyimlerin:serverim oldu 2 kere{npccraft] [netheronline] 1 tanesi hunger(flamecraft) 2kere başadmin(herocraft) 3 kere builder sayamadığım kadarda rehber * Yaşadığın yer:izmir * Facebook adresin:veremem * Başvuru nedenin:insanlara yardımcı...
  10. efeaks

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

kardeşim beni hatırladınmı ? şuanda pek quester bilgim yok fakat beni baş rehber olarak alabilirsin :)
  11. efeaks

Minecraft Ile Ilgili Hersey !

karamsar görünmek istemem ama konu yanlış yerde :S
  12. efeaks

Pocket Edition Sorularım [yardim]

server kuramazsın bu sadece senin modeminden bağlanan telefonlar ile oynarsın repo nedir bilmiyorum mod yüklemek bazı programlar ile oluyor telefonun android ise ordan minecraft mod yazıp bulabilirsinbirde bir mod yüklersen serverlara bağlanabilirsin galiba modun adı mcserver'dı
  13. efeaks

kardeşim plugin paketin çok iyi insanlar geliyor editliyor kendi serverine koyup plugin paketi benim diyor bu beni bayağı sinir etti hatta bazıları silmeyi bilmiyor serverda builderim adamı banlıyolar ''adminden affını iste skype:ahmetmelihtr'' bunu görünce kopuyom :D
  14. efeaks

Görünmez Chestli Market Nasıl Oluyo

kardeş haklı :)