efek4n kullanıcısının son içeriği

1. E

ben bukkit server kuruyom bana ayarlı ne gerekliyse permissionmu group managermi lazım

yukardaki gibi oyuncular için warplist kit tools her sey ayarlı olcak bide dia vip mega vip ayarlı olursa bana link atarsanız yapana allah razı olsun
  2. E

Arkadaşlar bana rpg mod verecek varmı 1.5.1

acil rpg mod lazım 1.5.1 olsun ve güzel bir şey lazım link verirseniz bide kurulum acil
  3. E

Minecraft 1.4.7 61li Mod Pakedi

yaratık modu varmı ? bunda yoksa bana link verirmisinz
  4. E

minecraft ve baska oyun video cekme içeri

arkadaşlar bana video cekme programı lazım parasız ve ben camstudio bi kactane kullandım minecraft girince bi tusa tıklıyınca takılıyo kalıyo videodan dolayı napcam bazı oyunlarda ise ekram bozuluyo filan ses gidiyo napcam yardım
  5. E

Minecraft Cracked Technic Luncher (Güncel - 06.03.013 - ByApo)

güzel paylaşım eyw kardeşim :D
  6. E

technic deki mor seyler cagolan içeri

siliyom ama oyuna girmiyo :S mod hatası veriyo napcam
  7. E

technic thaumcraft nasıl kaldırcam silince hata

arkadaşlar yukardaki gibi siliyom thaumcraft bunu istemiyorum ama mod hatası veriyo napcam
  8. E

technic deki mor seyler cagolan içeri

arkadaslar haritada mor seyler var cogalıyolar hani yaratıgı filan mor yapıyolar technicde neyi silsemde o mor seyler bide gelmese hangi modu silicem ?
  9. E

Gelin server a 25.146.134.61 hamachili

arkadaşlar öle bir şey yok server ı kappattım niye diye sorarsanız lag oluyo su oluyo illa vps olucak :S illa para istiyolar
  10. E

Gelin server a 25.146.134.61 hamachili

gelin ilk 15 te event var 10 kişiye dia verecem 25.146.134.61 hamachi agları : Gel01 den 06 ya kadar sifre : 123
  11. E

arkadaşlar jobs plugini var ama jobslar gözükmüyo

oyunda adminkende user kende jobs browse filan gelmiyo neden bide clan kurma parasını nasıl ayarlıcaz acil
  12. E

arkadaşlar ben faction plugini var ama bedava bi içeri

kardes o dedigin siteden clan parasını ayarlıyom ama gine olmuyo
  13. E

spawner nasıl koyacam peki spawner yokki :D
  14. E

factions para ayarlama yeri yok nerede bi söylesen