EfenikÇorum kullanıcısının son içeriği

1. EfenikÇorum

HeavenMC Tester (Deneme Görevlisi) Arıyor

Öncelikle bunu sormanız kötü bir şey sunucumuz keyubu 6 gb dır.
  2. EfenikÇorum

HeavenMC Tester (Deneme Görevlisi) Arıyor

Sunucumuzdaki pluginleri deneyecel açıkları ve perm eksiklerini bize bildirecek oyuncu aranıyor şartlar: Plugin bilgisinin iyi olması Türkçeyi düzgün kullanabilmesi Permlerden anlaması İyi bir oyuncu olması Discord:Tracer12#0348
  3. EfenikÇorum

Efsane Pluginler Ayağınıza Kadar Geldi !!!

Onaylı satıcı olmadan satış yapamazsınız. Konunuzu bildirdim iyi günler.
  4. EfenikÇorum

Polis Copu||Ücretsiz Paylaşım

Önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.
  5. EfenikÇorum

tabii ki hemen değiştiriyorum
  6. EfenikÇorum

Merhaba arkadaşlar bugun size yeni yaptığım polis cop unu tanıtacağım bu benim 2. texture modellemem. Görseller: Linkler: İndir mek için tıkla VirusTotal
  7. EfenikÇorum

Evet Gerçekten! Bir Kız Tasarımcı #kizlaryapamazmi

Öncelikle konu yanlış yere açılmış ilk tasarımın hariç diğerleri pek iyi değil.Ayrıca konu tasarımı değilde logo tasarımı olmalıydı.Ayrıca kendini usta olarak görmende yanlış senden daha iyi tanıdığım tonlarca tasarımcı var ve hiçbiri böyle övünmüyor.Ayrıca ilk örneğindeki rigleri duruşunu vs...
  8. EfenikÇorum

Kapandı!

Konu tasarımı kötü sistemler klasik concon sistemleri paketde alıntı büyük ihtimal maplerin çoğu alıntı.Başarılar.
  9. EfenikÇorum

Royal Craft | Yetkili Alımları

İsmin:Ömer Efe Nickin:efenik Yaşın:12 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):1 Hafta Sunucumuzu beğeniyor musun?:Evet Sence bu sunucu gelişir mi?:Gelişebilir ekibe bağlı Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):evet Yetkili olmak senin için ne anlam ifade...
  10. EfenikÇorum

Doublecraft-DcEmekserver - EmekSkyblock - [1.8-1.8.x]

her şey amatorce ve hazır yapılmış
  11. EfenikÇorum

İstek Deluxemenu menüler

Biraz daha bilgi vermen lazım ayrıca kimse öle hepsini yapıp atmaz.Armut piş ağzıma düş.Sadece temelini atarlar gerisi sende