EfsaneNW kullanıcısının son içeriği

1. EfsaneNW

Requlogia - Ters Cevaplar ve Saygısızlık

utanç verici gerçekten, yazık acıyorum böyle tiplere. bunlardan paket felan alınmaz A firma tercih edilir, bunlar edilmez.
  2. EfsaneNW

Efsane Network Sunucum İçin Çalışma (EKİP) Arkadaşları Arıyorum!

Merhaba Arkadaşlar. Bir Minecraft Projem var ve eminim çığır açacak türden. Ama her ne kadar yazılımsal konuda bilgim olsada Minecraft' da kafam duruyor. Bu yüzden bu konuda uzmanlaşmış bir ortak, arkadaş arıyorum. Server maliyetleri vesaire gibi konuları discord üzerinden konuşabiliriz...
  3. EfsaneNW

Yardım Özel Konu Tasarım Yapan İletişime Geçebilirmi!?

discord: .baranozturk discord:
  4. EfsaneNW

"Efsane Network: Sonsuz Maceraların Başladığı Yer! / Nostajik Sunucu/ %100 Emek / Oyuncu Dostu Deneyim/ Keyifli Bir Ortamda Oynamanın Tadını Çıkarın!"

Efsane Network sunucusuna hoş geldiniz. Beta olarak açılan Bu özel sunucu, yeni özellikleri ve güncellemeleri denemek için bir fırsat sunuyor. Bu beta sürümünde, oyunun daha iyi hale gelmesi için sürekli olarak geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Sunucudaki deneyimlerinizi, sorunları veya...
  5. EfsaneNW

play.NLBCRAFT.com --☯1.8-X.X FACTİONS☯ -- Açılışa Özel İNDİRİMLER!

öncelikle hayırlı olsun başarılar dilerim.
  6. EfsaneNW

Efsane Network Builder Alımı! (ücretli,ücretsiz)

Değerli Forum Gamer üyeleri, sunucumuzu açmak ve size en iyi bir şekilde hizmet vermek üzere sizlerle bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. sunucumuzu en iyi hale getirmek üzere Builder ihtiyacı olmaktadır gerek ücretli, gerek ücretsiz olmak üzere mesajlarınızı bekliyorum. discord...
  7. EfsaneNW

play.efsanenw.com ❤️‍

play.efsanenw.com ❤️‍
  8. EfsaneNW

LegendCraftTR - Emek SkyBlock V2 | Türkiye'nin En Eski Sunucusu - oyna.legendcrafttr.com

Gerçekten buna sevindim, başarılar dilerim.