egekayraaymelekege kullanıcısının son içeriği

1. egekayraaymelekege

KİT YARDIM :)

Permission da Bi Sıkıntı Yok Kitlerde Hata Olabilir Ona Bir Bak Çubuğu Küreği Derken _ Koy Çalışır Büyük İhtimalle
  2. egekayraaymelekege

Motd Gözükmüyor

dosyadaki kismi sil ve motd yi sil birdaha En Güncel Sürümü Yükle Fakat Senin Bukkit Veya Spigot Sürümüne Uymasına Dikkat Et!...
  3. egekayraaymelekege

Lagsız Oyun Haftada 1 Kere Premium Ve Vip Çekilişi Bugün Saat: 15.00 da -->> FuckerGamer.Nitrado.NET

Tm :) ++ Güncel ++ Güncel ++LAgsız Oyun Çekilişler Eklendi Güncel ++
  4. egekayraaymelekege

Lagsız Oyun Haftada 1 Kere Premium Ve Vip Çekilişi Bugün Saat: 15.00 da -->> FuckerGamer.Nitrado.NET

Seni Kaçırmamak İçin Bize Eksiklerimizi Söylemek İSter Misin ? :)
  5. egekayraaymelekege

Akance Yorumun İçin Teşekkürler :) Fakat Bizim Oyuncularımız Yetiyor Her Zaman + 20 Çekiyoruz :)
  6. egekayraaymelekege

Anlamadım ? Kardeşim En Fazla Jail Atiyoz amerika :D Ne Diyon Ayrıca Yani Kardeşim Kendi Tercihin
  7. egekayraaymelekege

Yorumların İçin Teşekkürler @ShieldPower IP: FuckerGamer.BatiHost.COM İsim ;) Yıllar Önceki Bir Hayalimizdi O Yüzden Server İsmi Böyle Ama Oyuncularımız Saygılıdır Onlara Küfür Etmeden Terbiyesizlik Yapmazlar Yaptıkları Taktirde Ztn İcabına Bakıyoruz...
  8. egekayraaymelekege

Silah Eklenmesini İSter Misiniz ? :ha:Bu Arada Lapis Değiştirildi
  9. egekayraaymelekege

Malesef , Ama Şöyle bir şey Var Konu Kötülemek Amacın Sa Forumu Terket... Ayrıca Server İsmi Hakkında Bi Sorununuz Varsa Yorum Atacaginiza Buyurun Skype Gelin...
  10. egekayraaymelekege

Olabilir O Açıdan Demedim Malesef :) İsim Açısından Söylemiştim... Ayrıca Çok Yakında Yeni Hiç Olmayan Şeyler Yapmaya Çalışacağız...
  11. egekayraaymelekege

Arkadaşlar Yorumlar İçin Teşekkürler Ama Eksiklerimizi Söylerseniz Seviniriz... Ayrıca Lapis Çok Yakında Değiştirilecektir... Çok Mu Yaratıcı Buldun ? :D
  12. egekayraaymelekege

IP ADRESİ: FuckerGamer.Nitrado.NET SÜRÜM: 1.7.X RAM: 8GB Lokasyon : Almanya Hosting : BatıHost SLOT KAPASİTESİ: SınırSız Boss sistemi Tabela ench sistemi Sınırsız arsa sistemi Depo Savaşları - KafaDüşürme - MiniGames Gibi Eğlenceli Olaylar!! Herkesten Farklı Sanal Market...