Emircemss kullanıcısının son içeriği

1. Emircemss

r/place

Reddit bu ya kolay kolay çökmez dün sanırım anlık 40 milyon aktif kullanıcı vardı. En sevdiğin art hangisi?
  2. Emircemss

r/place

Reddit'te yani r/place'de dönen olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz biraz laflayalım.
  3. Emircemss

PLAY.LENOSCRAFT.XYZ | Emek Skyblock | Eğlenceye hazır mısın? | 1.8-1.18 - OPSKYBLOCK YAKINDA!

Konu tasarımı sade ve hoş göz yormayanından. Fakat sistemler geliştirilebilir. Başarılar!
  4. Emircemss

Film - Dizi önerisi.

Değerli yorumun için teşekkür ederim, bakacağım.
  5. Emircemss

Film - Dizi önerisi.

Değerli yorumun için teşekkür ederim.
  6. Emircemss

Tek isteğim sadece bir arkadaş.

Selamlar, ben Emir on altı (16) yaşımdayım. Eğitim hayatımı açık öğretime aldım ve bu yüzden neredeyse her gün 10-12 saat Minecraft oynuyorum. Fakat bir sorunum var, benim hiç arkadaşım yok. Arkadaş arıyorum benimle iletişime geçmek için Discord'dan ve Gmail'den bana ulaşabilirsiniz. Discord...
  7. Emircemss

Kendime bir dost, bir arkadaş arıyorum.

Selamlar, ben Emir on altı (16) yaşımdayım. Eğitim hayatımı açık öğretime aldım ve bu yüzden neredeyse her gün 10-12 saat Minecraft oynuyorum. Fakat bir sorunum var, benim hiç arkadaşım yok. Arkadaş arıyorum benimle iletişime geçmek için Discord'dan ve Gmail'den bana ulaşabilirsiniz. Discord...
  8. Emircemss

MINECROW NETWORK 1.16.5 Emek SkyBlock'un yeni adresi

Göz yormayan hoş ve başarılı bi' tasarım.
  9. Emircemss

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ SKYBLOCK ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20

Konu tasarımı çok hoş ve canlı renkler kullanılmış. Başarılarınızın devamını dilerim.
  10. Emircemss

SennaNetwork > [1.16x / 1.19x] < YENİ AÇILDI ⇝ Kaynak Paketi >Yükseltme >Özel Tarım >Senna Puan ve daha fazlası..

Konu tasarımı çok başarılı, sistemler heyecan verici. Bildiğim bir sunucu ve bayadır girmiyorum. Sanırım gireceğim, başarılar.
  11. Emircemss

PoenaSaga 1.16.5 PvP Sunucusu! 1v1 / Parti Düello / FFA Türkiye'de Bir İlk!

Konu tasarımı sade ve hoş başarılar.
  12. Emircemss

AgoraNW Çok Yakında!

Selamlar, Trailer çok hoş ve akıcı olmuş. Özellikler ve sistemler aynı şekilde hoşuma gitti başarılarının devamını dilerim dostum. Heyecanla EmekSkyBlock sunucunu bekliyoruuuum! İyi forumlar.