EmirhannSHN kullanıcısının son içeriği

1. EmirhannSHN

CubeTurk - Emek Skyblock - Kaliteli Sistemler, Adaletli Yönetim, Eğlenceli Oyun Zevki!

CubeTurk - Event Event türü: Normal Event, End Etkinliği Event zamanı: 19:45 Eventi yapacak yetkili: EmirhanSHN
  2. EmirhannSHN

CubeTurk - Emek Skyblock - Kaliteli Sistemler, Adaletli Yönetim, Eğlenceli Oyun Zevki!

https://cdn.**************/attachments/632603144878161951/666969745815240745/Sistemler.gif
  3. EmirhannSHN

Arkadaş Adakit Duyuru Skript | ARYN

Her yerde onlarca, yüzlerce, binlerce, milyarlarca bulunan şeyi neden ısıtıp ısıtıp önümüze koyarsınız ki!
  4. EmirhannSHN

Diş Ağrısı!

Aşırı derecede diş ağrısına bir çözüm bilen var mı hap içince 1-2 saatte geçen tipten değil benimki. Uyuşturucu bile aldım hala geçmiyor!!
  5. EmirhannSHN

CubeTurk - Geliştiricisini, Tasarımcısını Arıyor!

Merhaba, Forum Gamer forum sakinleri bu gün 13 kasımda açılacak CubeTurk adındaki sunucum için Geliştirici, Tasarımcı aramaktayım aşağıda sunucu bilgilerini başvuru formunu, aradığımız kriterleri vs bulabilirsiniz. Alacağımız yetkili; Geliştirici (x2) Tasarımcı (x2) Sunucu Bilgileri; Ram: 7GB...
  6. EmirhannSHN

Hangi Firma Daha İyi ? Batihost, Keyubu, Nitrado

Bildiğin keyubu yu kötülemek için açılan bir konu. Konuyu açan kişininde batihost yandaşı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle keyubu tercih edilmedi.