emre_1869_emre kullanıcısının son içeriği

1. E

İstek Bedwars,eggwars gibi minigamesler için final kill efekti , bed kırma efekti gibi şeyler yapmak için bir plugin veya skript varmı?

öneri için sağol bro eğer link atarsan sevinirim discord ,insta falan varsa ismini ver ekleyeyim bedwars için falan bulursan konuşuruz
  2. E

İstek Bedwars,eggwars gibi minigamesler için final kill efekti , bed kırma efekti gibi şeyler yapmak için bir plugin veya skript varmı?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben sadece bedwars için değilde bütün minigameslerin için bir plugin kullanmak istiyorum eğer yazabilirseniz böyle bir plugin ne kadar ücrete yazarsınız veya yazacak birini tanıyorsunuz fiyat söyleyebilirmisiniz
  3. E

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben sadece bedwars için değilde bütün minigameslerin için bir plugin kullanmak istiyorum eğer yazabilirseniz böyle bir plugin ne kadar ücrete yazarsınız veya yazacak birini tanıyorsunuz fiyat söyleyebilirmisiniz
  4. E

Öncelikle merhaba değerli forum üyeleri; bedwars,eggwars,skywars gibi minigamesler için market yani final kill efekt ,öldürme efekti, bed kırma efekti ok, atma efekti gibi efektler için bir plugin veya skript varmı acaba? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler