emreaslivar kullanıcısının son içeriği

1. emreaslivar

Game Output Hatası

1.8'e geçtim. Bu sefer bu kod geldi game output üzerinden. [16:07:00] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Loading tweak class name net.minecraftforge.fml.common.launcher.FMLTweaker [16:07:00] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Using primary tweak class name...
  2. emreaslivar

Game Output Hatası

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Bu crafting sitesinde modlarla neler yapılabileceği yazmıyor fakat ben araya araya bulur yaparım craftları.
  3. emreaslivar

Game Output Hatası

NEI'siz oynayabilir miyim onu düşünüyorum. Java 7'ye düşürdükten sonra tekrar 64 bitini indirmek ağır geliyor.
  4. emreaslivar

Game Output Hatası

Evet, Java 8 kullanıyorum x64.
  5. emreaslivar

Game Output Hatası

Hayır, optifine kullanmıyorum. 2GB Ram verdim. O modu çıkardıktan sonra da forge Inıtıalazing mods Phase 3'de forge "yanıt vermiyor" moduna geçti. Dondu yani... Kusura bakmayın, sizi de alıkoyuyorum tamamen cahilliğim yüzünden. Ne yapmamı önerirsiniz?
  6. emreaslivar

Game Output Hatası

Sorun hala devam ediyor. [14:42:55] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Loading tweak class name cpw.mods.fml.common.launcher.FMLTweaker [14:42:55] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Using primary tweak class name cpw.mods.fml.common.launcher.FMLTweaker [14:42:55] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Calling...
  7. emreaslivar

Game Output Hatası

Merhaba, bu sorun NotEnoughItems yani NEI adlı moddan kaynaklı sanırım. Modu klasörden çıkarınca hata kesiliyor. Fakat benim bu modu koymam lazım... Gerekli olduğunu düşünüyorum hiçbir itemin yapılışını bilmediğim için. Kod; [14:31:50] [main/INFO] [LaunchWrapper]: Loading tweak class name...
  8. emreaslivar

Game Output Hatası

Selamlar arkadaşlar. Bugün modlu survival oynamak için 1.7.10 sürümlü forge'yi yükledim ve mods klasörüne bulduğum 25-30 adet modu yükledim. Modları klasöre attıktan sonra minecraft launcher'den play'a bastığım zaman game output hatası veriyor. Hatta size ss'ini alıp atmak isterim. Tam...
  9. emreaslivar

[PONCIKCRAFT] OPFACTION 1.8x [DragonFLY] [15'den Fazla Rank!] [Sanal Market!] Poncikcraft.batihost.com [SAĞLAM EKIP ILE EN IYISIYIZ!]

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Giderilmeye devam edilecek sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.
  10. emreaslivar

[PONCIKCRAFT] OPFACTION 1.8x [DragonFLY] [15'den Fazla Rank!] [Sanal Market!] Poncikcraft.batihost.com [SAĞLAM EKIP ILE EN IYISIYIZ!]

* Herkese merhabalar! * Sunucumuz yeniden açıldı! Hepinizi bekliyoruz. * Sunucudaki Tüm Maplar ve Pluginler Bize Ait! * Discordumuzdan 7/24 destek alabilirsiniz! IP Adresi > Poncikcraft.batihost.com Sürüm > 1.8 - 1.12 RAM > 6GB SLOT > Sınırsız Lokasyon > Türkiye * KURUCU: yCrowLeq * STAFF...