Emrecan1057 kullanıcısının son içeriği

1. Emrecan1057

Skype den resmini soylede eklıyım hacı emmı

Skype den resmini soylede eklıyım hacı emmı
  2. Emrecan1057

Minecraft Oynayacak Skypeli Kız arkadaş

hehehehe yapcak bısı yok bro tak ettı :D
  3. Emrecan1057

aynn yaw bi bulsam kusmıcem daha
  4. Emrecan1057

Minecrafttan anlayan skypeli mikrofonu olan +14 kız arıyorum Niye kız niye erkek değil diye soranlar olucaktır. Minecraftta heryer erkek kaynıyor fakat hepsi aptal yada aptala yakın bu yuzden kız arıyorum baska anlamlar katmayın suna. Skype:KChitoge
  5. Emrecan1057

Don't starve thogether oynucak arasın (ben oyunu vercem kendisine )

ben oynarım bayada bılıyorum ama don't starvem yok :D
  6. Emrecan1057

OlymposBT=> Akademi Creative ( Mimarinizi Geliştirmeyi Hedefliyoruz.)

Abi eğitim almak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  7. Emrecan1057

FiloNetwork Ekibi Mimar Arıyor!

Minecraftta bulunan herşeyin heykelini yapabilirim Hayal gücüm oldukça geniştir Normal hayatta gordugum evlerı yapabılırım Skype:KChitoge
  8. Emrecan1057

SONTÜRK GERİ DÖNÜYOR! Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber ALIMI

ADINIZ:Emrecan SOYADINIZ:Kurukan KAÇ YILDIR MİNECRAFT OYNUYORSUNUZ:4 buçuk SUNUCUDA YETKİLİ OLARAK NE OLMAK İSTİYORSUNUZ:Builder O YETKİYLE İLGİLİ BİLGİLERİNİZ NELERDİR: Her şey SKYPE KULLANIYORMUSUNUZ :Evet MİKROFONUNUZ VAR MI:Evet YAŞINIZ KAÇ:15 NERDE OTURUYORSUNUZ:Tekirdağ/Çorlu KENDİNİZE...
  9. Emrecan1057

Yeniden Sonvita RP | Alımlar Başladı

Ad:Emrecan Soy,Ad:Kurukan Yaşınız:15 Skype:KChitoge Ts3 Kullanmak:çok lazımsa Derecelendir[?/10]:9/10 Mail:[email protected] Mesajınız:Her türlü build yapmışımdır ve hepsindede aşırı uzmanlığım vardır.
  10. Emrecan1057

Builder - Pluginer Alınacaktır. Skype Şart'tır Plugin Paketi Alıntı Olmayacak

Ad :Soyad :Emrecan Kurukan Yaş :15 Hangi Yetki İçin Başvurdun :Builder Skype :KChitoge
  11. Emrecan1057

SonOyun Yetkili'sini Arıyor. (Builder Olmak Icin Skype: EnesBaba474747) +100 Slot

Ad:Emrecan Soyad:Kurukan Skype:KChitoge Builder'likle Alakan 10'da Kaç?:10 da 10 Baska Bir Sunucuda Çalistinmi?:evet hemde çok Çalistiysan Sunucuda Yaptigin Build'Leri Çekermisin?:simdiye kadar bır cok sey yaptım fakat fotoğraflarını almadım ama ıstersen skypemı ekledıkden sonra bır kac buıld...
  12. Emrecan1057

Minecraft Pixelmon Server 1.7.10

sw ye nasıl girebilirim ve pixelmon paketini atarmısınız?
  13. Emrecan1057

Tekkit Lite / Benimle oynarmısın?

ben gelirim pnp sade sw bul yeter :D