enesk1ng kullanıcısının son içeriği

1. E

ApraxCraft Pwp Alım olacak Yakında !!

surum 1.8 ıp : ApraxCraft.nitrado.net yakında alım var
  2. E

BlueNight SkyBlock Network Alım Var

surum 1.8 ıp:94.177.163.92 Mod Buıldr alımı
  3. E

SkyBlock Serverime Sağlam Reklamcı Aranıyor!!!

Enes 17 5 serverde reklamcılık yaptım
  4. E

Faction sunucu için +15 yaş üstü admin!

İsmim:Enes yaş:17 şehır:Adana onlınesurem:8 saatt komutlarsdan anlarım skypem:Enesrenta1 beklıyorum :)
  5. E

Hub servere alım var skripter&builder

Adım :Enes yaşım:17 skypem:Enesrenta1 mc yi kucuklumden berii oynarım yaklaşık 7 sendir oynuyorum Beni seçersen Bekliyorum
  6. E

Server Alım Başladı

Mod İsimim:Enes Yaşım:17 Skypem:Enesrenta1 Ne Kadar Onlineyim hafta sonu 7 /24 hafta içi gunde 7 saat Nekadardır Mc Oynuyorum yalan yok kucuklumden berı oynatrım yaklaşık 7 sene oldu :) Beni seçersen bekliyorum
  7. E

GevezeOyuncu Yeni Açılacak Faction Serveri için alımlar:

Hangi Yetkiyi Istiyorum: Sen ne istersen ben o olurum Adım:Enes Yaşım:16 Deneyimlerim : 7-8 serverde çalıştım Sunucuda yapmak ıstedıgım :reklam yapa bılırım buılderlık yapa bılırım senın bılecegın şey Skype adresim :Enesrenta1 Benı Seçersen Bekliyorum :)
  8. E

Kogo Network Geri Döndü! Tüm Alımlar Var ! IP Içeride.

Skype :Enesrenta1 Serverde admin builder ola bilirim yaşım 16 gayet saygılıyım beklıyorum :)
  9. E

Gel içeri gel gel [Yakında Alım olacak ]- Squalty Factıons server

surumuz 1.7 1.8 Server Factıons server Server çok guzel ıp SqualtyTR.Nitrado.Net SqualtyTR.Nitrado.Net Senı beklıyorum çabuk gel
  10. E

Builder Aranıyor

ADım:Enes YAŞım:16 OYUNDAKİ ADINIm:KaptanEagle SKYPEm:enesrenta1
  11. E

GameOfMC açılcak ekip arıyor!!

Karşim ben senın ekıbıne katılmak ıstıyorum sype Enesrenta1 Karşim ben senın ekıbıne katılmak ıstıyorum sype Enesrenta1
  12. E

MCGames Hub Sunucu Alımları.

Adım :Enes Soy Adın Yl Yaşım 16 Yaşadıgım Yer Adana Kaçıncı Sınıftayim: 10 [lıse 2] Mc nick KaptanEagle Komut Bilgin Rehberın nerdeyse hepsını bılıyorum komutların Oyuncular İle aram Genelıkle ıyı Skype:Enesrenta1
  13. E

UyuzTeam'e Katılın Serverimize Alım Vardır Açıklama İçerde....

Merhaba Furkan Adım :Enes SoyAd:Boşver :D Skypem:enesrenta1 gunde 4 5 saat onlıne veya daha fazla admınlık yaptım mod luk yaptım kuruculuk yaptım