EnesKrkmzTR kullanıcısının son içeriği

1. EnesKrkmzTR

Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Son kelimedeki e ler a olarak yazilip e ye cevrilmis :(:ölüm:
  2. EnesKrkmzTR

Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Hmm burdada 3, 4, 5, 6 ve son 4 kelime bence mükemmel
  3. EnesKrkmzTR

Ben size burda 2. Ve sonuncu kelimeye bakmaniz konusunda tavsiye veriyorum :ölüm:
  4. EnesKrkmzTR

Hıı ben daha iyi heçkırım taammi polis sistemlerini sana kitledim çünkü lowsun bb.
  5. EnesKrkmzTR

PrisonTurk - Türkiye'de İlk Ve Tek Olan Prison Server (10.10.2015) (Alım'lar Sıfırdan Aktif Edildi)

GenelMOD: Ad: Enes Yaş: Korkmaz Online Süre: genellikle 8 saat Bilgiler: bunu deneyerek görseniz :D Tecrübe'ler: Asuscraft/Kurucu(Hala açık) FestivalGaming/moderator(kapandı) Ephialtes/kurucu(Hala açık) Olympos ekibi/ekip üyesi Davranışların: saygılı/salaş/trolcü/birazda düzensiz :D...
  6. EnesKrkmzTR

toplama bilgisayar

Tavsiyenize uyacağim
  7. EnesKrkmzTR

toplama bilgisayar

Şakamisin Dediğiniz gibi pek bilgim yok oyunlari en yüksekde acabilecek bi sistem ariyorum o kadar bilgim olsa kendim toplardim
  8. EnesKrkmzTR

toplama bilgisayar

Intel Nvidia 8 gbden üstü tercihim 8 gb olursa 2×4 Oyun icin kullancam monitör olursa iyi olur Bunun disinda fark etmez
  9. EnesKrkmzTR

OlyCraft => Faction , Survival , Rpg ll +basma , Maden , Rank , Gelişmiş Pvp ll

Heyecanli, yenilikçi, nefes kesen, oynamaya değer bir sunucu
  10. EnesKrkmzTR

toplama bilgisayar

Arkadaşlar 4000 en fazla 4500 tl bi bütcem var bunu hazir bilgisayar a harcarsam paramin çöpe gitmis olacağını dusunuyorum ram ve ekran karti yuksek bi sistem toplarmisiniz
  11. EnesKrkmzTR

Play.Asuscraft.com/Faction-PvP/Klan Turnuvası/Event/(Yakında Rütbe)

Güncel+sunucumuz aktif olmanın zevkini yaşıyor sizde göz atmalısınızGüncel
  12. EnesKrkmzTR

Server muhteşem. ilk pez....enk rütbesine ulasanlardan biriyim adım Fiorano1337 Efe yeni rütbe plüs
  13. EnesKrkmzTR

Elveda..

Eğer hakkım varsa helal olsun