ensar454 kullanıcısının son içeriği

1. ensar454

Server kuruyorum Sizleri beklerim

Merhaba arkadaşlar öncelikle ben bu serveri her şeyin bana aitolmasını istiyorum yani 1 kurucu ve alt temaları olucak temadan kastım başkan başkan yardımcısı gibi neyse arkadaşlar ser verda çoğu şeti biz yapıcağımız için builder alımı baya var 3 kişi alıcam 1 rehber bide ben yokken başkan olacak...
  2. ensar454

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

1.İsminiz:ensar 2.Oyundaki Nickiniz:TheRengar 3.Tecrübeniz Yıl/ay:4 yıl 4.Daha Önce Server Açtınızmı:evet 5.Yaşınız:15 6.Ne olmak istiyorsunuz Reklamcı/Rehber:Reklamcı 7.Serverimiz Hakkında Ne düşünüyorsunuz: daha girmedim girince görücem 8.Skypeniz , Mikrofon Varmı : var ensar.alemdar3 ea resmi var
  3. ensar454

DarkKnights %100 Survival Survivalın Tek Adresi

server kapalı :(
  4. ensar454

Factions Hatasi

lan KoRkMaZ
  5. ensar454

Factions Hatasi

ensar alemdar yaz ben çıkarım yolla
  6. ensar454

HardMineSurvival |Takım| Timber |Köylü Takas Yerleri| |1.6.4| Türkçe Server |Yeni Spawn |

İlk Olarak Skypeniz Var İse - Skypem: hamsbilisim.tk - Serverde Alimlar Şunlardır; - 3 Rehber - 5 Reklamci - Rehber İçin Bu Bilgileri Skypeye Yada Konuya Yorum Olarak Yazabilirsiniz - İsminiz ? :ensar - Soy İsminiz ? :alemdar - Minecarfta Ne Zaman Başladiniz ? :2011 - Yaşiniz ? :14 - Mikrafonuz...
  7. ensar454

evet

evet
  8. ensar454

IP:play.minectr.com FACTION MinecTR

ben mimarım girebilirmiyi:epantolon:oldukça tecrubeliyim
  9. ensar454

Merhaba, V-ßestcraft Faction Pvp Server Vps 7/24 !!!...

abi ben olurum:toplantı: