er4ys kullanıcısının son içeriği

1. er4ys

Portal DEV REHBER - Minecraft İçin Eklenti Nasıl Yazılır? - Geliştirme Programları Nelerdir? - Artık Siz de Kolayca Eklenti Yazmaya Başlayabilirsiniz.

Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Rehberi görünce heveslendim ve başladım fakat şu noktada takıldım: - Şimdi ise Bukkit'i import etme zamanı. File > Project Structure > Modules > Dependencies diyoruz ve sağ taraftan +'ya basıp Bukkit'i import ediyoruz. - +'ya basınca Bukkit çıkmıyor. Yardımcı...
  2. er4ys

Kilit

?
  3. er4ys

Kilit

Hesabımın yeni açılmış olması, adam akıllı oyun oynanabilecek bir emek skyblock sunucusu bulmaya çalışmamdan kaynaklanıyor. Sorduğum sorular bile zorunuza gidiyor ise zaten bu işe uygun olmadığınızın bir belirtisidir. Yoksa kimsenin siz veya sunucunuzla bir derdi yok, ki herhangi bir sunucum...
  4. er4ys

Kilit

Sunucu ile ilgili birkaç soru sorduğumda ("Emek skyblockta neden fly var ?" gibi neden basitce açıklanabilecek sorular.) ukala cevaplar verip beni 7 gün banlayacak kadar acizler. Türk sunucuların birçoğunun kurucuları fazlasıyla egolu. Bu şekilde hiçbir yere varamazsınız. Onun dışında sunucuyu...