Erenakkya kullanıcısının son içeriği

1. E

Vander v2 - Vahşi Batı [Açık]17:00'da

Umarım güzel,rol bilen bir oyuncu kitlesi vardır, ne bileyim karşıma çıkıp;"1ws1 gel ormana" falan denmesini istemiyorum...
  2. E

Banished ORTA ÇAĞ/BUİLD ALIMI VAR ACİL 1.8 (Javaya Geçiriliyor...)

5 Aylık düzenli Hard-rp geçmişim var ve sürüyor, sunucu Medium-rp'mi olacak? Emote sistemi olacak mı? White list olacak mı? Yardım gerekiyorsa edebilirim uzun sürelik Minecraft geçmişimde var.
  3. E

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

5 Aylık Hard-rp geçmişinden sonra bu serveri beklemeye başladım umarım,emote eklenirse /me Bilmemne çok sinirlenmiştir bilmemneye vurmaya başlar gibi bi'şey le karşılaşmam veya /me Eren'e doğru osurur. Emote sistemi olursa White list zor olmalı
  4. E

Dünyada görülmemiş bir SkyBlock deneyimi için önerileriniz...

ne amerikanlarda nede turkiyede bole sw gordum cok hos helal olsun
  5. E

RunWarrior RPG Server ! Pluginer Aranır Pluginine Göre Para Verecegiz !

enazindan pluginler paara kasar :d
  6. E

CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

oo sw cok guzel olcak gibi full rp olursa gelmek isterim plugin olarak konusmayi sadece yakindakilerin gormesi iyi olur onu eklerseniz sevinirim ve gardiyanlar cok takilmasin bize elimizde kilic gorurse ceza verebilir ama okadar cok takmasinlar
  7. E

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

aslında oyle bi arkadas ortamı guzel olurduda boyle 200 300 kısılık olsa ve herkes rpyı ıyı bılse cok ıyı gıderdı plugınlerde cok ıyı
  8. E

bendede mb var steamdaa ve herkes non rp adaba dur desem kufur ediyo kazmayla saldırmaya calısıyo bu nasıl rol annayısı o vakitlerde biri kazmayla dalabilirmiydi bi lonca baskanına onu bicerlerdi
  9. E

[1.7.2]Craft Mania[Beta] Geri Geliyor !

zten herifler geliyo servere yaslar max 10 lapis yok bu nasıl sw amerika diyip cıkıyo seninde boyle sinirlerin oynuyo alt f4 cekiyosun artık bu rp turkiyede oyuncularımız rp bilmiyor anneler :D
  10. E

[1.7.2]Craft Mania[Beta] Geri Geliyor !

kardesim emeginize yazık turkiyede rp ve rpg gelismiyor ve mc oynayıcılarının yasları dusuk rpyi faction sanıp oyuna giriyorlar turkiyede rp tamamen sacmalıga donusmeye basladı
  11. E

kardesim sole bisey var adamlar sizzi yonetmek istiyo simdi rp serverinde oynuyoduk tatli tatli beta tester olarak prisonda cidden baslarda iyi bir swydi ben ve cete grubumuz 5 kurucudan olusan en guclu gruptu bi bizde demir kazmaa vardı yanı kimse elmas kazamıodu bizde bulunanlari rahatca...
  12. E

evet turkiyede rpg olmuyor rp de hapishane rpsı oynadım napip ne edip odamın camıını kırıp cıktım nede olsa o hapishaneye ilegal isten girdim icerde sut kuzusuu olmamam geerekirdi cıktım camdan kactım admın banladı hileymis ki admine soledim kactıgımı bilsin banlasın ben bole kacarsan...
  13. E

HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

valla ben hile degil ozgurluk aradım ve cok eglenceliydi bu bi rp hapishaneye ilegal isten girdim icerde ilegal is yaptim cok iyiydi cok eglenceliydi banım kaldırılmıs
  14. E

HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

Arkadaslar en guclu klandan eren ben banlandım cunku bu servere ilagel is yaptigimiz icin girioz icerde sut dokmus bebe olmamaız gerek ben kurallara uymayıp kactım hapıshane camımımı acmayı basarip adminede banlamasını yaptıgımı soledim nedosa icerde sut dokmus bebe olmak sacma her hapishanede...