Erenmuslu usta mimar kullanıcısının son içeriği

1. Erenmuslu usta mimar

MİNECRAFT SİNGLE PLAYER ' E WORLD EDİT

Her şeyin Aynısını Yapmama ramen mod gözükmüyor 17.2 forge yüklü onla alakası olabilirmi
  2. Erenmuslu usta mimar

tario hala build yapıyormusun berki beni hatırlarsın 2013 te aynı ekipteydik :) Server açıyorum...

tario hala build yapıyormusun berki beni hatırlarsın 2013 te aynı ekipteydik :) Server açıyorum builder-kurucu lazım seni kurucu and builder yapcam :)
  3. Erenmuslu usta mimar

Vps ye minecraft kuramıyorum Yardım edene [ADMİN]

Elimde bir adet Vps makina var,Ancak Kurulumunu yapamıyorunm internettekilere baktım hepsi mcsunucumun vps lerinde oluyor sadece kurulumla İlgili bir link atarmısınız mcsunucum ismi geçmemeli yalnız :) Yardım edene Adminlik
  4. Erenmuslu usta mimar

FreezeTheMessi FTM |Yetkili Alımları

Test Olarak alıcağım
  5. Erenmuslu usta mimar

Özelden yolla
  6. Erenmuslu usta mimar

Test Olucaksın Mesaj yolla
  7. Erenmuslu usta mimar

FreezeTheMessi FTM Sunucumuz şu an Bakım aşamasındadır.Makinamız VPS Linuxtur yani kendi makinemiz hiçbir Siteye Bağlı Değiliz 0 lag Garantimiz var :) Sitemiz için Alınacaklar: Kurucu: -Aylık 7 tl ödeyebilecekmisin ? -Ad Soyad: -Deneyim varmı ? -Yaş Pluginer: -Ad Soyad -Deneyim -2 gün...
  8. Erenmuslu usta mimar

Yaptığım Dev Cami !

bak uzun zamandır oynamıyorum bu 1 senedir yaptuğım ilk eser dğier konularıma bakarsanız !!!!
  9. Erenmuslu usta mimar

Yaptığım Dev Cami !

Merhaba arkadaşlar efsanecraftta yaptığım Camiyi göstereceğim,isteyenler canlı olarak görür Ayakkabılık: Cami erkekler bölümü içi: Abdest Bölümü: caminin dışı Cami yapılırken
  10. Erenmuslu usta mimar

Age Of VMOR Projesi Builder Alımları --2015--

Haha çalmışım,Forumda istersen git tario76 ya sor
  11. Erenmuslu usta mimar

Bladeheart RPG - www.bladeheart-rpg.tk

kardeş tester derken :D
  12. Erenmuslu usta mimar

Bladeheart RPG - www.bladeheart-rpg.tk

Builder lazimsa : Merhaba Arkadaşlar ben Erenmuslu çok uzatmadan başvuruma geçelim ilk bi kendimden bahsediyim. Küfür etmem Saygılıyımdır herkeze eşit Davranırım . Bu forumda büssürü Yarışmaya katılmışımdır Hepsindede Dereceye girmişimdirBir çok serverde Builder oldum Çok uzatmadan başvuruma...
  13. Erenmuslu usta mimar

Bu Akşama Özel Yılbaşı Çekilişi

olunca bana mesaj atabilirmisin ?
  14. Erenmuslu usta mimar

Bu Akşama Özel Yılbaşı Çekilişi

HY fffpffff kazanamadım eydeğe bile giremedim